Trwa ładowanie...

Rusin w bikini wypoczywa na Sri Lance. Zdjęcie z wakacji ma drugie dno

Choć Kinga Rusin obecnie jest z dala od Polski i wypoczywa na pięknej Sri Lance, to i tak na bieżąco interesuje się najważniejszymi wydarzeniami politycznymi w naszym państwie. Tym razem rozzłościła ją sytuacja związana z wyborem nowego Rzecznika Praw Obywatelskich.

Share
Kinga Rusin
Kinga RusinŹródło: Instagram @kingarusin
d3ziztd

Kinga Rusin w styczniu wyjechała z Polski. Początkowo wydawało się, że jej wypad na Malediwy odbywa się w ramach wakacyjnego urlopu, jednak pobyt za granicą zdecydowanie się przedłuża. Gwiazda doskonale odnalazła się na rajskiej plaży w tropikach i wiele wskazuje na to, że ani myśli o rychłym powrocie do kraju.

Bycie poza naszym państwem z pewnością jej służy, jednak jak na dziennikarkę z krwi i kości przystało, nawet w otoczeniu piaszczystych plaż i lazurowej wody wciąż jest na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w Polsce, które chętnie komentuje na swoich profilach w mediach społecznościowych.

d3ziztd

Kinga Rusin na Sri Lance

Rusin obecnie jest w trakcie swojej wyprawy z Malediwów na Sri Lankę. Świętuje tamtejszy Nowy Rok, który zgodnie z buddyjskimi wierzeniami rozpoczyna się wraz z pierwszą kwietniową pełnią księżyca. Do tego iście malowniczego opisu Kinga dodała piękne zdjęcia ze swoich wakacji. I choć na fotografiach uśmiecha się i wygląda na zrelaksowaną i wypoczętą, to tak naprawdę w środku się w niej gotuje. Powodem do zmartwień nie po raz pierwszy są wydarzenia w Polsce.

Kinga Rusin chcąc wykorzystać swoje zasięgi w mediach społecznościowych, często nagłaśnia ważne, ale też kontrowersyjne wydarzenia w naszym państwie. Tym razem mowa o wyborze nowej osoby na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Przypomnijmy, że mandat Adama Bodnara wygasł we wrześniu.

d3ziztd

Kandydaci na jego miejsce nie zyskali poparcia Sejmu i Senatu, dlatego sprawą zajął się Trybunał Konstytucyjny. Kinga Rusin uważa, że jeśli nowym rzecznikiem zostanie kandydat Prawa i Sprawiedliwości Bartłomiej Wróblewski, to nastąpi upadek niezależnego RPO.

"Tymczasem w Polsce wykorzystuje się tragedię pandemii do odwrócenia uwagi i dorzyna się kolejną instytucję demokratycznego państwa prawa. Zgodnie z wolą rządzących nastąpi upadek niezależnego Rzecznika Praw Obywatelskich. Rządzący dokonają tego rękami kadłubowego Trybunału NIEkonstytucyjnego, w którego składzie mamy dublerów, Krystynę Pawłowicz i Piotrowicza. Widok prokuratora stanu wojennego musztrującego niezależnego rzecznika obywateli, broniącego na co dzień resztek państwa prawa, przejdzie do historii hańby. PiS rekomenduje na stanowisko rzecznika WSZYSTKICH obywateli (również niewierzących czy homoseksualnych) ... posła PiS" - napisała Kinga Rusin.

Kinga Rusin zaczynała karierę w TVP. Jak się zmieniła przez lata?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3ziztd

Podziel się opinią

Share
d3ziztd
d3ziztd