Sąsiad zostawił jej wiadomość na drzwiach. "Brak słów na ludzi"

Sąsiad zostawił jej wiadomość na drzwiach / zdjęcie ilustracyjne
Sąsiad zostawił jej wiadomość na drzwiach / zdjęcie ilustracyjne
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, Facebook

24.01.2024 13:34, aktual.: 24.01.2024 14:13

Na facebookowej grupie mieszkańców warszawskiego Żoliborza opublikowano post, w którym możemy zobaczyć, jaką wiadomość pozostawił na drzwiach pewien sąsiad. "Psy szczekają. Wyszłam wyrzucić śmieci" - napisała kobieta, która zamieściła zdjęcie i stała się ofiarą szkody.

Sąsiedzkie spory są znane większości z nas nie od dziś. Są jednak momenty, w których "interwencje" ze strony sąsiadów stają się naprawdę zaskakujące. Tak było w przypadku mieszkanki warszawskiego Żoliborza, która wyszła wynieść śmieci, a po powrocie zastała wiadomość od sąsiada, którą napisał czarnym markerem na jej drzwiach.

Sąsiad zostawił jej wiadomość na drzwiach

"Nie szczekać!" - taką wiadomość zostawił sąsiadce mężczyzna (lub kobieta), w związku ze szczekaniem jej psa, które miało trwać zaledwie kilka minut.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kobieta poinformowała o tym w poście wrzuconym na grupę mieszkańców dzielnicy w mediach społecznościowych, gdzie wyjaśniła, że wyszła jedynie wynieść śmieci.

"Drodzy sąsiedzi, psy szczekają (tak, wyszłam wyrzucić śmieci). Sprawa zniszczenia mienia zgłoszona" - czytamy w jej poście na Facebooku.
Sąsiad zostawił jej wiadomość na drzwiach
Sąsiad zostawił jej wiadomość na drzwiach© Facebook

"Brak słów na ludzi"

Post mieszkanki Żoliborza zdobył już ponad 150 komentarzy, w których internauci dzielą się swoimi zróżnicowanymi opiniami na temat pozostawionej wiadomości. Choć dla większości z nich takie zachowanie i zdewastowanie drzwi jest niepojęte, niektórzy twierdzą, że właściciele psów powinni być przygotowani i nie mogą mieć o to pretensji.

"No cóż, malowanie komuś po drzwiach to głupota, ale wiecznie piłujące m***y psy to też masakra. Jak ktoś nie umie zadbać, to niech odda", "Nie dość, że artysta, to optymista, skoro zaadresował wiadomość pisemną bezpośrednio do psa", "Brak słów na ludzi", "Musiał dobrze szczekać. Długo i uporczywie" - czytamy w komentarzach.

Trzeba jednak przyznać, że pozostawienie wiadomości napisanej markerem na drzwiach, jest nowością. Jak do tej pory, najpopularniejszą formą komunikacji sąsiedzkiej były karteczki, które sąsiedzi wywieszają na klatkach schodowych. Przykładów jest wiele.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także