GwiazdySerialowa Krysia z "Lokatorów" skończyła 50 lat. Jak Agnieszka Michalska wygląda dziś?

Serialowa Krysia z "Lokatorów" skończyła 50 lat. Jak Agnieszka Michalska wygląda dziś?

Agnieszka Michalska skończyła w tym roku 50 lat
Agnieszka Michalska skończyła w tym roku 50 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Lewandowska
09.12.2021 09:24

W pierwszych latach 2000 roku Agnieszka Michalska była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show-biznesie. Rola Krysi "Lokatorach" przyniosła jej ogromną popularność, ale też ją zaszufladkowała. W tym roku aktorka skończyła 50 lat, a dziś zajmuje się zupełnie inną działalnością.

Agnieszka Michalska rozpoczęła swoją karierę już w 1993 roku. To wtedy zadebiutowała na deskach teatru rolą Zosi w "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego. Dopiero siedem lat później zaczęła pojawiać się na ekranach Telewizji Polskiej, grając kultową postać Krysi Drewnowskiej, jednej z głównych bohaterek popularnych w latach 2000. "Lokatorów".

Agnieszka Michalska w serialu "Lokatorzy"
Agnieszka Michalska w serialu "Lokatorzy" © AKPA | AKPA

Rola Krysi przyniosła jej popularność

Agnieszka Michalska była przez telewizyjnych widzów naprawdę uwielbiana. Rola Krysi przyniosła jej wówczas ogromną popularność, ale też - niestety - ją zaszufladkowała. Michalska w tym czasie nie otrzymywała żadnych, innych ról, bo każdy kojarzył ją już wtedy tylko z jedną - z "Lokatorów". Po zakończeniu emisji serialu w 2005 roku aktorka usunęła się w cień. Jej kolejne role były sporadyczne i epizodyczne. Pojawiła się m.in. w "Kryminalnych", "Na dobre i na złe", "Ojcu Mateuszu" i "Komisarzu Alexie".

W 2002 roku poślubiła aktora Mariusza Drężka, z którym ma syna, Ignacego. Para rozwiodła się w 2017 roku.

Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek
Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek © AKPA | AKPA

Dziś poświęca się innej działalności

Agnieszka Michalska jest obecnie bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Choć aktorstwa nie porzuciła, bo jeszcze rok temu wystąpiła m.in. w teledysku do piosenki "Biznes" Sobla, dziś poświęca się działalności internetowej. Prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami i obserwatorami prywatnymi chwilami z życia, a zawodowo - własny kanał w serwisie YouTube o nazwie "Kultura to Natura", na którym podejmuje się nauki innych aktorstwa w wersji online. Jak widać, występowanie na scenie i ekranie wciąż należy do jej największej pasji, którą teraz dzieli się też z widzami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta