Blisko ludziSok z selera, dieta IF, złote mleko. Oto sposoby gwiazd na zachowanie formy

Sok z selera, dieta IF, złote mleko. Oto sposoby gwiazd na zachowanie formy

Jak gwiazdy dbają o linię?
Jak gwiazdy dbają o linię?
Źródło zdjęć: © Instagram | Jennifer Aniston, Sandra Kubicka
03.01.2022 14:42

Wśród postanowień noworocznych bardzo często pojawiają się, dotyczące zrzucenia kilku kilogramów. W jaki sposób celebrytki na co dzień dbają o podkręcenie metabolizmu? Te sposoby są najpopularniejsze.

Decydując się na pracę nad swoją sylwetką bardzo często decydujemy się na zmianę sposobu odżywiania. Wiele osób aby schudnąć przeszukuje sieć, aby dowiedzieć się, jaka metoda będzie najbardziej efektowna. Okazuje się, że wśród polskich oraz zagranicznych gwiazd, wiele decyduje się na podobne sposoby.

Najpopularniejsze metody odchudzania wśród gwiazd

Złote mleko

Po ten kojarzący się z jesienią oraz zimą napój w chłodne miesiące sięgają m.in. Anna Lewandowska oraz Cameron Diaz. Złote mleko to nic innego, jak podgrzane mleko z dodatkiem kurkumy. Przyprawa ta ma wiele cennych właściwości, ale do najbardziej uznawanych należą wzmacnianie odporności oraz usprawnienie układu trawiennego. Według osób, które sięgają codziennie po ten napój, ma on rzeczywiście usprawniać procesy trawienne i przemiany metaboliczne, co sprzyja odchudzaniu.

Sok z selera

Jest prawdziwym hitem na Instagramie oraz TikToku. Jego właściwości zachwala Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Sandra Kubicka. Sok z selera naciowego ma mieć niesamowity wpływ na nasz metabolizm oraz samopoczucie. Przygotujemy go z selera, zielonego jabłka, jarmużu oraz kilku kropel soku z cytryny. Według wielbicieli napój działa nie tylko na szybszą utratę kilogramów, lecz także na cerę, która staje się promienna.

Post przerywany

Dieta IF (ang. Intermittent Fasting) zyskała ogromną popularność dzięki gwiazdom. Wierną fanką postu przerywanego jest Jennifer Aniston, która wyznaje, że nie wyobraża sobie inaczej układać dziennego jadłospisu, bo dzięki IF może praktycznie jeść to, na co ma ochotę. Zasady postu są bardzo proste - posiłki muszą zostać przez nas spożyte w określonym przedziale godzinowym. Przez następne godziny pościmy - możemy jedynie pić wodę lub ziołowe herbaty. W ten sposób ma się unormować nasz metabolizm, co sprzyja utracie zbędnych kilogramów. Aniston stosuje wersję 16:8 - przez 16 godzin pości, przez kolejne 8 może zjadać kolejne posiłki. Choć możemy właściwie zjadać wszystko, ograniczamy niezdrową, przetworzoną żywność oraz fast-foody. Dzięki temu układ trawienny ma pracować na najwyższych obrotach.

Czy sposoby gwiazd są skuteczne?

W takich sytuacjach należy pamiętać, że każdy organizm jest inny - nie wszystko zadziała na nas w taki sam sposób. Bardzo często pojawiające się w sieci informacje, dotyczące najpopularniejszych sposobów celebrytek na odchudzanie, są po prostu nie sprawdzone. Warto zatem mieć się na baczności, a jeśli planujemy przejść na dietę, skonsultujmy sprawę z odpowiednim lekarzem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta