Pracuje w Biedronce. Pokazała, co się dzieje na zapleczu

Pracuje w Biedronce. Pokazała, co się dzieje na zapleczu

Nagranie kasjerki rozbawiło internautów
Nagranie kasjerki rozbawiło internautów
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok
29.03.2024 13:05, aktualizacja: 29.03.2024 13:37

Na TikToku nie brakuje nagrań, które pokazują klientów oraz pracowników sklepów w krzywym zwierciadle. Niedawno humorystyczne wideo opublikowała jedna z pracownic popularnej sieci dyskontów. W kilkanaście godzin klip obejrzało prawie pół miliona internautów. Jedna ze scen rozgrywa się na zapleczu dyskontu.

Użytkowniczka TikToka, która przedstawia się jako "Pyśka", opublikowała zabawne wideo. Kobieta z przymrużeniem oka pokazała, jak wygląda praca w supermarkecie. Nagranie szybko rozniosło się po sieci. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu i zasypują ją komentarzami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Czego żaden pracownik nigdy nie powie"

Na TikToku znajdziemy wiele kont należących do pracowników supermarketów. Sprzedawcy dzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi samych obowiązków, ale też opisami sytuacji, w których mieli okazję się znaleźć. Wśród nagrań nie brakuje tych humorystycznych, które z przymrużeniem oka pokazują, z czym na co dzień mierzą się np. kasjerzy.

Jedną z najnowszych tego typu publikacji, która szybko rozniosła się po sieci, jest nagranie opublikowane przez "Pyśkę". Kobieta, która sama pracuje w jednym ze sklepów znanej sieci dyskontów, rozbawiła innych użytkowników TikToka.

Pewien fragment pokazuje klientkę przy kasie samoobsługowej, która czeka na pomoc pracownika sklepu. - Kocha, to poczeka - mówi przechodząca obok kasjerka. Innym razem, osoba robiąca zakupy pyta, czy niedostępny w sklepie produkt jest w magazynie. Autorka nagrania obiecuje to sprawdzić, znika za półkami, po czym... włącza telefon komórkowy i przegląda go, śmiejąc się pod nosem. Potem wychodzi z magazynu i informuje, że poszukiwanego produktu nie ma też na zapleczu.

Internauci zabrali głos

Pomysłowość i humor autorki wideo ujęły innych użytkowników aplikacji. Głos pod nagraniem zabrały osoby, które również miały styczność z handlem.

"Raz w miesiącu każdy pracownik sklepu powinien mieć taki dzień, że może być wredny dla klientów, ile by stresów to zdjęło"; "Kto pracuje w handlu, ten zrozumie"; "Jakbym widział siebie w pracy"; "Rada, którą usłyszałam pierwszego dnia pracy w markecie - jak klient prosi, żebyś coś sprawdziła, to idź na magazyn, postój chwilę i wróć, mówiąc, że niestety nie ma" - przeczytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta