Trwa ładowanie...
dkwyuth

Stan Borys wraca do zdrowia. Rehabilitacja przyniosła pierwsze efekty

"To naprawdę przełom. Jest w stanie przejść bez pomocy około pięćdziesięciu metrów. Ma zaburzenia pola widzenia, więc musi bardzo uważać, żeby się nie przewrócić" – powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium" partnerka Stana Borysa.
Share
Stan Borys ma 77 lat
Stan Borys ma 77 latŹródło: East News
dkwyuth

Stan Borys ma 77 lat. Kilka miesięcy temu artysta przeszedł udar mózgu. Aktualnie piosenkarz przechodzi rehabilitację. Wszystko wskazuje na to, że jego stan zdrowia się poprawia. Partnerka wokalisty Anna Maleady w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła, że Borys porusza się już bez pomocy wózka inwalidzkiego. To duży postęp.

"To naprawdę przełom. Jest w stanie przejść bez pomocy około pięćdziesięciu metrów. Ma zaburzenia pola widzenia, więc musi bardzo uważać, żeby się nie przewrócić. Co prawda zdarza mu się zachwiać i wówczas potrzebuje wesprzeć się na moim ramieniu, ale jak na obecny etap rehabilitacji jest naprawdę dobrze" – powiedziała ukochana wokalisty.

dkwyuth

Meleady dodała, że wokalista codziennie ćwiczy chodzenie. Nie odzyskał jeszcze pełnej sprawności w rękach, dlatego codziennie poddaje się masażom. Borys podobno jest bardzo niecierpliwy i nie może doczekać się powrotu do domu.

"Niczego nie jesteśmy w stanie przyśpieszyć. Żeby osiągnąć lepsze wyniki, potrzebuje wielu miesięcy rehabilitacji. Może nawet roku" dodała Maleady w rozmowie z "Twoim Imperium".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dkwyuth

Podziel się opinią

Share
dkwyuth
dkwyuth