GwiazdyStare zdjęcia Donalda Tuska. Polityk pochwalił się rodzinnymi wspomnieniami

Stare zdjęcia Donalda Tuska. Polityk pochwalił się rodzinnymi wspomnieniami

Donald Tusk pochwalił się rocznicą ślubu.
Donald Tusk pochwalił się rocznicą ślubu.

24.11.2020 09:55, aktual.: 02.03.2022 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Donald Tusk to jeden z nielicznych polityków, który często i chętnie dzieli się swoimi starymi zdjęciami, wrzucając je do sieci. Tym razem zabrał swoich obserwatorów do 1978 roku, kiedy to miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w jego życiu. Co jeszcze pokazał Tusk na swoim oficjalnym Instagramie?

Obserwując Instagram Donalda Tuska, możemy zobaczyć życie codzienne polityka. Zamieszcza bowiem zdjęcia dotyczące jego codziennych zajęć, ale równie chętnie wspomina pamiętne chwile. W jednym z nowszych wpisów, Tusk przypomniał o swojej rocznicy ślubu z Małgorzatą Tusk, a także zamieścił wymowny opis.

Sentymentalna podróż Donalda Tuska

Donald Tusk 24 listopada obchodzi wraz z żoną obchodzi ważne święto, czyli rocznicę ślubu. W tym roku to już 42. rocznica. Z tej okazji polityk nie omieszkał podzielić się swoim szczęściem za sprawą pięknej serii zdjęć. Na pierwszym zdjęciu widać uśmiechniętą młodą parę, która dopiero rozpoczyna swoją wspólną podróż.

Ostatnie dwie fotografie przedstawiają dzieci Donalda Tuska, czyli Michała i Kasię, ale w czasie, gdy byli jeszcze maluchami. Długi opis zamieszczony przez polityka to historia początku jego małżeństwa.

"Mieliśmy po 21 lat, byliśmy studentami bez grosza przy duszy, bez mieszkania, ale za to z marzeniami, z których dwa najważniejsze, czyli Michał i Kasia, spełniły się już po kilku latach" - możemy przeczytać pod postem.

Rodzinne zdjęcia Donalda Tuska

Oczywiście powrót do wspomnień wywołany przypadającą rocznicą ślubu to niejedyne stare fotografie, które możemy obserwować na profilu polityka. Donald Tusk zamieszcza także zdjęcia z jego wczesnej młodości czy dzieciństwa, pokazując przy tym innych członków rodziny. Widać po opublikowanych postach, że polityk jest rodzinnym człowiekiem.

Bardzo często można podziwiać także fotki wnucząt, choć nie pokazuje twarzy córki Kasi. Tusk odchodzi od schematu sztywnego i poważnego wizerunku polityka na rzecz bardziej przyjaznego i spokojnego dziadka. Cały czas na bieżąco komentuje także sytuację w kraju.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)