GwiazdyŚwięta w nowym domu

Święta w nowym domu

Święta w nowym domu
Źródło zdjęć: © J.Stalęga

18.12.2006 09:17, aktual.: 19.12.2006 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znany dziennikarz Tomasz Lis zbliżające się święta spędzi prawdopodobnie w nowym domu w Konstancinie. Kupił go wspólnie z Hanną Smoktunowicz.

Znany dziennikarz Tomasz Lis zbliżające się święta spędzi prawdopodobnie w nowym domu w Konstancinie. Kupił go wspólnie z Hanną Smoktunowicz.

Podwarszawski Konstancin to modna miejscowość. Swoje domy mają tu znani polscy aktorzy, dziennikarze i biznesmeni, a ceny nieruchomości należą do jednych z najwyższych w kraju. Jak donosi "Życie na gorąco", dom Lisa i Smoktunowicz kosztował prawie milion euro, ale te plotki dementuje Smoktunowicz.

"Podana w gazetach cena domu też została oczywiście wzięta z sufitu. O tym, że kupiliśmy go na kredyt, który będziemy spłacać przez 30 lat, już nie napisano, bo przecież to jest mniej efektowne" - opowiadała w wywiadzie dla Vivy dziennikarka.

Sąsiadką Lisa i Smoktunowicz nie będzie Kinga Rusin, która niedawno wyprowadziła się z Konstancina z córkami.

Niektórzy spekulowali, że przyczyną jej wyprowadzki było niekomfortowe, bliskie sąsiedztwo z eks-mężem i eks-przyjaciółką.

Oczywiście Hanna Smoktunowicz wyśmiała te zarzuty.

"Domy dzieli odległość kilku ładnych kilometrów. Jakby się tego nie naciągało, kilka kilometrów trudno podciągnąć pod definicję "obok". No ale chodziło o to, żeby znowu poszczuć" - dodała dziennikarka.

To podobno ona nadzoruje większość prac związanych z budową domu, a tempo tych prac jest ekspresowe.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także