Mówi o swoim pochodzeniu. W dzieciństwie nie dawali jej żyć

Mówi o swoim pochodzeniu. W dzieciństwie nie dawali jej żyć

Joanna Brodzik opowiedziała o dzieciństwie
Joanna Brodzik opowiedziała o dzieciństwie
Źródło zdjęć: © AKPA
25.04.2024 09:12, aktualizacja: 25.04.2024 10:24

Joanna Brodzik rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W najnowszym wywiadzie opowiedziała jednak o swoim dzieciństwie. - Byłam zawstydzona, bo byłam dzieckiem z nieprawego łoża. (...) Byłam dziewczyną o chłopięcej urodzie z ciemnym wąsem przypominającym dziecko romskie - wyznała w rozmowie z Małgorzatą Ohme.

Joanna Brodzik zyskała popularność rolami w takich serialach jak "Graczykowie", "Kasia i Tomek" oraz "Magda M.". Pojawiła się też w serialu "Dom nad rozlewiskiem", będącym ekranizacją książek Małgorzaty Kalicińskiej.

Prywatnie pod lat jest związana z poznanym na planie "Kasi i Tomka" aktorem Pawłem Wilczakiem, z którym doczekała się bliźniaków: Jana i Franciszka. Aktorka unika nadmiernego komentowania swojego życia prywatnego, jednak ostatnio zrobiła wyjątek i w programie "Lajf no makeup" Małgorzaty Ohme opowiedziała o swoim dzieciństwie.

Brodzik o wstydzie w dzieciństwie

W rozmowie Joanna Brodzik wróciła wspomnieniami do emocji, z jakimi zmagała się jako dziecko. Przyczyną wielu z nich był fakt, że rówieśnicy wyśmiewali ją ze względu na wychowywanie się bez ojca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Byłam zawstydzona, bo byłam dzieckiem z nieprawego łoża - wyznała szczerze. Dodatkowo mierzyła się także z innymi kompleksami dotyczącymi swojego wyglądu.

- Byłam dziewczyną o chłopięcej urodzie z ciemnym wąsem przypominającym dziecko romskie - mówiła.

Odbudowanie relacji z ojcem

Joanna Brodzik nie ukrywała, że była owocem licealnej miłości swoich rodziców, a po wyjeździe ojca za granicę, została pod opieką mamy. Ostatecznie duży wpływ na jej wychowanie miała babcia, która by zając się wnuczką, zdecydowała się przejść na rentę.

Na łamach "Wysokich Obcasów" aktorka przyznała, że gdy skończyła 18 lat, udało jej się odnowić kontakt z ojcem i obecnie mają dobre relacje.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta