Trwa ładowanie...
d4amqzc

Tabloid ogłosił, że została mamą. Agentka Agnieszki Więdłochy zabrała głos

Agnieszka Więdłocha należy do grona aktorek, które nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym. Nigdy publicznie nie wypowiedziała się na temat swojego małżeństwa – do mediów docierały jedynie szczątkowe informacje o ślubie aktorki z Antonim Pawlickim. Niedawno jeden z poczytnych tabloidów wysnuł zaskakującą teorię.
Share
Agnieszka Więdłocha nie dzieli się szczegółami z życia prywatnego.
Agnieszka Więdłocha nie dzieli się szczegółami z życia prywatnego.Źródło: AKPA
d4amqzc

Agnieszka Więdłocha od wielu lat jest znana ze swoich aktorskich dokonań. Odkąd w 2009 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi, bardzo szybko zaistniała w świecie filmu. Olbrzymią popularność przyniosły Więdłosze role w serialach "Czas honoru", "M jak Miłość", "Lekarze" czy też w filmie "Planeta Singli".

Aktorka pilnie strzeże prywatności

Agnieszka Więdłocha potrafi rozdzielić życie prywatne od zawodowego. Na próżno szukać na jej oficjalnym profilu na Instagramie zdjęć związanych bezpośrednio z rodziną. Aktorka dzieli się z internautami swoją pracą i różnego rodzaju projektami. Chętnie opowiada o kolejnych wyzwaniach, jakie czekają na nią w najbliższym czasie.

d4amqzc

Sferą, której nie porusza w wywiadach ani w sieci jest życie prywatne. Wiele spekulowano na temat domniemanych związków aktorki. Najwięcej uwagi poświęcono relacji Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego – para poznała się na planie "Czasu honoru". Choć aktorzy mieli za sobą trudny czas, ostatecznie stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Informacja pojawiła się dopiero kilka miesięcy po ich ślubie.

Sprawdź: Mazur-Puchała: Nie wypychamy dzieci na siłę do szkół

Pod koniec października 2020 roku Więdłocha razem z mężem pojawiła się na premierze audiobooka w Muzeum Historii, gdzie zaprezentowano efekty wspólnych prac. Jednak największą uwagę pewnych tabloidów przykuła stylizacja aktorki. "Życie na gorąco" zaczęło doszukiwać się w luźniejszym stroju Więdłochy próby maskowania domniemanej ciąży.

Tygodnik ze szczegółami opisywał zaangażowanie aktorki w świąteczną zbiórkę na rzecz Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi. Według tabloidu kilka dni później Więdłocha sama została mamą i urodziła córeczkę. Jednak "Życie na gorąco" nie podaje źródła owych niepotwierdzonych rewelacji, a w sieci nie brakuje insynuacji.

d4amqzc

Na razie aktorka nie wypowiedziała się na ten temat, ale padł oficjalny komentarz jej agentki: " Nie jestem upoważniona do przekazywania informacji dotyczących życia prywatnego". Agnieszka Więdłocha i jej mąż pilnie strzegą spraw rodzinnych, więc na pewno nie będą rozmawiać na temat zmian w ich życiu.

Zobacz: Kinga Duda odbyła staż w prestiżowej kancelarii. Ile mogła zarobić podczas praktyk? 

Przeczytaj: Co zamiast sanek? Alternatywne rozwiązania dla dużych i małych 

Prof. Andrzej Horban o tempie szczepień w Polsce

Już 17 stycznia wybory Miss Polski. Spośród 23 kandydatek wybieramy Miss Polski Wirtualnej Polski. Oddaj swój głos - http://miss.kobieta.wp.pl/

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4amqzc

Podziel się opinią

Share
d4amqzc
d4amqzc