GwiazdyTaniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

17.11.2005 13:08, aktual.: 20.02.2006 15:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trenują jak sportowcy. Efekt ich pracy możecie zobaczyć w programie "Taniec z gwiazdami"; na antenie TVN. Dla nas wystąpili w niezwykłej sesji.

Od kilku tygodni trenują jak sportowcy. Efekt ich pracy możecie zobaczyć w programie „Taniec z gwiazdami” na antenie TVN. Dla nas wystąpili w niezwykłej sesji i opowiedzieli o tym, czego, tańcząc, dowiedzieli się o sobie.

*Kuba Wesołowski *„Daję z siebie, ile mogę. Może dlatego nie miałem jeszcze momentów, kiedy powiedziałbym sobie: człowieku, po co ci to było, chociaż sam taniec idzie mi jak po grudzie. Najgorsze, że poprzeczka cały czas idzie w górę”.

Edyta Herbuś i Kuba Wesołowski

*Paweł Deląg *„Taniec, który uprawiamy, nie ma nic wspólnego ze swobodnym pląsaniem na parkiecie. To rodzaj wyczynu sportowego. Teraz zaczynamy ćwiczyć sambę i wydaje mi się, że to ona jest najtrudniejszym tańcem pod słońcem”.

Dominika Kublik i Paweł Deląg

*Katarzyna Cichopek *„Taniec daje tyle radości. Czuję niezwykły przypływ energii, śmieję się do siebie. Mam to szczęście, że trafił mi się partner, który jest nie tylko świetnym tancerzem, lecz także doskonałym nauczycielem i cudownym człowiekiem”.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

*Hubert Urbański *„Kiedy mówię niemal każdej parze, że jest moją ulubioną, naprawdę tak myślę. Kibicuję wszystkim i czasami aż truchleję, patrząc, co robią na parkiecie. Emocje są ogromne. Ale o to przecież chodzi!”.

Rozmawiała Magda Łuków
Zdjęcia Piotr Porębski/Metaluna
Stylizacja Jola Czaja
Makijaż Gonia Wieloch, Anna Baranowska, Jarosław Korniluk/Metaluna

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także