Trwa ładowanie...

To koniec przyjaźni Dagmary Kaźmierskiej z Edzią. "Niepotrzebni mi są tacy ludzie"

Dagmara Kaźmierska potwierdziła wreszcie to, co fani "Królowych życia" podejrzewali już od dawna. To koniec jej przyjaźni z Edzią, czyli Edytą Nowak Nawarą. Celebrytka zdradziła, co tak naprawdę między nimi się wydarzyło.

To koniec przyjaźni Dagmary Kaźmierskiej z Edzią To koniec przyjaźni Dagmary Kaźmierskiej z Edzią Źródło: Instagram.com
d1cx5om
d1cx5om

Dagmara Kaźmierska zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Jest chyba najbardziej lubianą uczestniczką tego reality show, w którym pokazuje codzienne życie swoje oraz swoich najbliższych. Do tego grona należą jej 20-letni syn Conan, przyjaciel Jacek oraz przyjaciółka Edzia, tj. Edyta Nowa Nawara. Jednak relacje z tą ostatnią jakiś czas temu uległy drastycznej zmianie. Fani programu przeczuwali to już od dawna. Teraz Dagmara Kaźmierska wreszcie wyznała prawdę na temat relacji z Edzią. 

Dagmara Kaźmierska wyznała prawdę

Dagmara Kaźmierska pojawiła się ostatnio na "Domówce u Dowborów", czyli transmisji live na Instagramie, podczas której była gościem, a prowadzącymi Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor. To właśnie wtedy celebrytka postanowiła wyjaśnić, co zaszło między nią a Edzią. Swoją opowieść zaczęła od nakreślenia początków ich przyjaźni. 

"Edzia była moją sąsiadką. Jak ja przyjechałam, z Ameryki wróciłam. I tak powoli od kawki do kawki, jakaś tam nić się między nami zawiązała. I Edzia, kiedy miała kłopoty czy coś, ja byłam zawsze dla Edzi. No i się zaprzyjaźniłyśmy" – zaczęła Kaźmierska. 

"W programie jest moje życie, moja rodzina, moi przyjaciele. I wiadomym było, że Edzia też się musiała znaleźć w programie, normalne, więc wszystko okej. Natomiast zaczynały być sytuacje, oczywiście było ich trochę, tylko ja ich nie chciałam widzieć, bo ja jakby nie skupiam się na tym, co ludzie robią mi złego. (…) Jak w domu byłam kaleką, to nawet nie przyszła, nie zapytała się, czy coś mi pomóc" – dodała.  

d1cx5om

Przyjaźń Dagmary Kaźmierskiej i Edzi już od dawna wisiała na włosku

To były pierwsze sygnały, które wskazywały na to, że ta przyjaźń może nie przetrwać. Potem do Dagmary Kaźmierskiej doszły słuchy o live’ach Edzi, która podczas nich kategorycznie odmawiała wypowiadania się na temat przyjaciółki. "Królowa życia" stwierdziła, że powstawał między nimi coraz większy dystans, a Edzia chciała zrobić własną karierę w show-biznesie. 

"Parę miesięcy temu Edzia nagle zaczęła tak troszkę już się oddalać. No, ale ja jestem zalatana, mnie w Polsce nie ma prawie cały czas, więc jakby się nie skupiałam na tym. Po czym kilka tygodni temu ludzie zaczęli mi wysyłać: "Pani Dagmarko, Edzia robi live’y, jakoś tak brzydko w stosunku do pani" (…). Tak, jak ja bym nagle była jakąś obcą osobą. (…) Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Edzia nagle jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. (…) Edzia natomiast nie pomyślała, że wagonik nie ujedzie daleko bez lokomotywy" – zakpiła Dagmara Kaźmierska. 

"Dla mnie jest po przyjaźni"

Celebrytka wyjaśniła raz na zawsze, że nie było między nimi żadnej poważnej kłótni, lecz nie potrzebuje w swoim życiu osób, które zachowują się w ten sposób. Dla Kaźmierskiej to definitywny koniec ich przyjaźni 

d1cx5om

"Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak, jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie. (…) Nie było jakiejś awantury, nie było kłótni. Edzie zrobiła, co zrobiła, więc dla mnie jest po przyjaźni" – podsumowała "królowa życia". 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"To jest hit". Testujemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy marki FaceBoom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1cx5om
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cx5om