GwiazdyTomasz Kammel rozpływa się nad swoim samochodem. Dziennikarz uwielbia jedną markę

Tomasz Kammel rozpływa się nad swoim samochodem. Dziennikarz uwielbia jedną markę

Marcin Prokop, Alżbeta Lenska, Tomasz Kammel - Wspominają swoje babcie
Marcin Prokop, Alżbeta Lenska, Tomasz Kammel - Wspominają swoje babcie
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | Jacek Kurnikowski
oprac. KSA

27.06.2021 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel jest czołowym polskim prezenterem telewizyjnym. Rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale teraz postanowił przyznać się do swojej małej słabości.

Tomasz Kammel niechętnie wypowiada się na temat swoich związków. Przed laty był związany z Katarzyną Niezgodą, ale obecnie strzeże prywatności.

Prezenter zadaje sobie sprawę, że internauci z chęcią dowiedzieliby się, czy jego serce jest zajęte, dlatego postanowił opublikować zabawny post. Napisał go w formie listu miłosnego.

"Weekend z moją największą moto miłością. Mija 18 lat od kiedy się poznaliśmy. Nasz związek osiągnął pełnoletność, dlatego z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że zaczął się zbyt wcześnie. Gdy miałem 7 lat nad łóżkiem pojawiło się zdjęcie pierwszej 911-stki, gdy miałem 35 - pierwsza 911-ka pojawiła się w moim garażu" - wspominał.

Zmiana nastawienia

Tomasz Kammel nie ukrywa, że zna się na marce Porsche.

"By w pełni cieszyć się Carrerą po prostu trzeba najpierw coś przeżyć i poznać swoją wartość. Wtedy nagroda jest największa. Tylko wtedy możesz jechać nią 50 km/h po mieście na ósmym biegu cicho, spokojnie i gładko jednocześnie wiedząc, że wystarczy jeden znak, a mała żabka zmieni się w 400-konny pocisk i naprawdę się tym cieszyć. Innymi słowy, jeśli mając porsche, masz ochotę wyścigować się na światłach z Subaru Impreza, to jeszcze nie twój czas na Carrerę. Mnie ochota na takie rzeczy przeszła dopiero przy tej ostatniej, czwartej. Nareszcie!" - dodał.

Trzeba przyznać, że nowa bryka prezentera robi wrażenie!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także