Trwa ładowanie...

Tomasz Kammel uderza w antyszczepionkowców. Znowu wykorzystał mem

Tomasz Kammel wielokrotnie udowadniał, że ma do siebie dystans. Znany prezenter jest aktywny na Instagramie, gdzie dosyć często zamieszcza różnego rodzaju zabawne fotki i nie tylko. Ostatnio zdecydował się uderzyć w tzw. antyszczepionkowców. Kammel ma już dosyć pseudoteorii – postanowił w sposób żartobliwy podsumować podobne rewelacje.
Share
Tomasz Kammel znowu żartuje z antyszczepionkowców.
Tomasz Kammel znowu żartuje z antyszczepionkowców.Źródło: AKPA
d3tz42h

Jakiś czas temu prezenter i dziennikarz odniósł się do koronasceptyków, zwłaszcza tych, którzy podważają istnienie pandemii oraz nie wierzą w skuteczność szczepionek. Kammel kilkukrotnie zapewniał, że przestrzeganie wprowadzonych restrykcji i nakazów jest dobrym sposobem na walkę z koronawirusem, ale często spotykał się na opór. W końcu nie wytrzymał i sardonicznie podszedł do "teorii koronasceptyków".

Kammel wyśmiewa antyszczepionkowców

Prezenter ma naprawdę dosyć ciągle wygłaszanych pseudoteorii od rzekomych naukowców zajmujących się obserwacją pandemii, która według nich w ogóle nie istnieje. Dziennikarz niedawno musiał zmierzyć się z rzekomymi "argumentami" podczas jednej z rozmów z antyszczepionkowcem. Ów człowiek próbował wytłumaczyć Kammelowi, jakie negatywne skutki może wywołać szczepionka na COVID-19.

d3tz42h

Dziennikarz nie mając już sił ani ochoty na wysłuchiwanie kolejnych podobnych do siebie teorii, zdecydował się na odwrócenie pseudonaukowych argumentów w żart. W tym celu skorzystał z krążącego w sieci mema, którym subtelnie sugeruje, co o tym wszystkim myśli.

Sprawdź: Babcia Kasia wśród protestujących. "Nie myślę o zagrożeniu, są rzeczy ważne i ważniejsze" 

"Ponieważ trochę już nie mam sił na takie dyskusje, postanowiłem go pocieszyć. Powiedziałem, żeby się cieszył, bo i tak jest lepiej niż 30 lat temu podczas szczepień na ospę. Wtedy wszczepiali dyskietkę..." - skwitował Kammel w poście.

Następnie wstawił mema, na którym widoczne są dwie dyskutujące ze sobą kobiety. Młodsza z nich patrzy na starszą i mówi: "Tu napisali, że mózg upiększa człowieka, a przecież mózgu nie widać". Na to starsza odpowiedziała: " Ale jak się go nie ma, to widać".

d3tz42h

Tomasz Kammel wywołał rozbawienie u swoich obserwatorów, ponieważ praktycznie wszystkie komentarze widoczne pod wpisem były oznaczone uśmiechniętymi emotikonami. Prezenter po raz kolejny udowodnił, że stoi po stronie nauki i pseudoteorie go nie przekonują.

Przeczytaj: Maria Sadowska o protestach i wyroku TK. "Rząd myśli, że ludzie się zmęczą, że im się znudzi, to jest absolutnie mylne podejście" 

Zobacz: Marcelina Zawisza o publikacji uzasadnienia wyroku ws. aborcji. "Oni nienawidzą kobiet" 

Czy farmaceuci mogą szczepić? Dr Szułdrzyński odpowiada

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3tz42h

Podziel się opinią

Share
d3tz42h
d3tz42h