Trwa ładowanie...

Tomasz Kammel uderza w Edytę Górniak. Chodzi o jej wypowiedź na temat statystów w szpitalach

Po tym, jak Edyta Górniak wypowiedziała się w sieci o pseudopandemii, w internecie zawrzało. Wokalistka uważa, że maseczki to kagańce, a COVID-19 to ogólnoświatowy spisek. Do jej rewelacyjnych poglądów odniósł się dziennikarz Tomasz Kammel. Wymownym gestem pokazał, co myśli o opinii artystki w temacie koronawirusa.

Share
Tomasz Kammel uderza w Edytę Górniak
Tomasz Kammel uderza w Edytę GórniakŹródło: ONS.pl
d2kuggw

Edyta Górniak zorganizowała na swoim profilu na Instagramie trzygodzinną transmisję na żywo, w której podzieliła się przemyśleniami na temat obecnej sytuacji w Polsce i na świecie. Maseczki nazywa kagańcami, a pandemię ogólnoświatowym spiskiem – podaje WP Kobieta.

Wokalistka poprzez swoją wypowiedź, chciała uświadomić fanów. Sama siebie nazywa "przebudzoną", bo wie więcej. Jej zdaniem pandemia ma przykryć np. sprzedaż Polski. Dodatkowo tłumaczy, że maseczki to kagańce, a w szpitalach leżą statyści.

d2kuggw

Tomasz Kammel odnosi się do monologu Edyty Górniak

Wystąpienie piosenkarki postanowił skomentować dziennikarz i prezenter, Tomasz Kammel. Napisał na swoim profilu na Instagramie, że na ludzi, którzy twierdzą, że szpitalne ofiary Covidu to statyści trzeba reagować – o tak – i opublikował zdjęcie z uniesioną rękę, która oznacza "uciszenie". Taka dłoń oznacza, że nie chcemy kogoś słuchać, chcemy, aby zamilkł, przestał mówić.

Opinię dziennikarza podzielają przede wszystkim lekarze. W rozmowie z naszą redakcją lekarz Michał Domaszewski powiedział, że Edyta Górniak swoimi filmami i wpisami może zaszkodzić wielu ludziom, bo to tzw. fake news.

- Muszę uderzyć mocno. Myślałem, że najgorszą rzeczą, jaką zrobiła pani Edyta, było zaśpiewanie hymnu na Mistrzostwach Świata, ale widzę, że są gorsze rzeczy. Ja mam krótki apel, żeby pani Edyta nie szkodziła polskiej ochronie zdrowia. W ten sposób szkodzi naprawdę wielu ludziom, sieje dezinformacje i pośrednio przyczynia się do wzrostu zachorowań, co przy niewydolnej służbie zdrowia jest skrajną nieodpowiedzialnością - powiedział w rozmowie z dziennikarką WP Kobieta lekarz Michał Domaszewski.

d2kuggw

Ekspert przypomniał też, że bardzo ważne, w walce z pandemią, jest przestrzeganie wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Domaszewski zaprosił również Edytę Górniak do pracy w szpitalu, aby zobaczyła chorych statystów na oddziałach.

Na własnej skórze odc.2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2kuggw

Podziel się opinią

Share
d2kuggw
d2kuggw