Trenuje kolarstwo. Ludzie kupują masowo jej zdjęcia w bikini

Trenuje kolarstwo. Ludzie kupują masowo jej zdjęcia w bikini

Kolarka sprzedaje swoje zdjęcia w bikini
Kolarka sprzedaje swoje zdjęcia w bikini
Źródło zdjęć: © Instagram
12.04.2023 19:01, aktualizacja: 12.04.2023 19:59

Alexandra Ianculescu jest rumuńską sportowczynią. Jej wielkim marzeniem jest wystartowanie na Igrzyskach Olimpijskich w kolarstwie. Żeby to osiągnąć, kobieta musi jednak zebrać odpowiednią ilość środków. W tym celu zaczęła sprzedawać swoje zdjęcia w bikini.

Alexandra Ianculescu już jako dziecko uprawiała sport – tenis, narciarstwo i łyżwiarstwo. W tej ostatniej dyscyplinie specjalizowała się jej matka, która w 1986 roku została mistrzynią Rumunii. Alexandra ostatecznie zdecydowała jednak pójść w inną stronę w swojej karierze i wybrała kolarstwo.

Sprzedaje zdjęcia na OnlyFans. Tak zbiera finanse na IO

Największym marzeniem sportowczyni jest udział w Igrzyskach Olimpijskich. Żeby się to powiodło, kobieta musi jednak zebrać odpowiednią ilość środków. W tym celu kilka lat temu postanowiła założyć własny profil na portalu OnlyFans i sprzedawać swoje zdjęcia w bikini.

Decyzję wyjaśniła we wpisie na Instagramie. "Chodzi o to, że ludzie zawsze będą cię oceniać, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się podjąć działania, czy nie. Niezależnie od tematu – jesteś za duża, za mała, za gruba lub za chuda, za dziwna lub nudna. Na szczęście dla mnie, w bardzo młodym wieku zorientowałam się, że zawsze będę robiła wszystko po swojemu" - podkreśliła Ianculescu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyjaśniła swoją decyzję. "Nie muszę (...) pracować na trzy etaty"

Sportowczyni zaznaczyła też, że pierwszy miesiąc sprzedawania zdjęć na portalu, całkowicie zmienił jej życie na lepsze. "Lubię trenować w pełnym wymiarze godzin, stać mnie na wycieczki do miejsc, o których nigdy nie śniłam, kupować wymarzone rowery, oszczędzać na mój wymarzony samochód i móc cieszyć się tym w sposób, w którym nie muszę poświęcać mojego sportowego życia, aby pracować na trzy etaty, jak to robiłam w przeszłości, jednocześnie realizując olimpijskie marzenia" - czytamy w poście.

Ianculescu wyznała również w rozmowie z portalem Daily Star, że sprzedaż zdjęć daje jej duże korzyści finansowe, dzięki czemu może skupić się na treningach, kupować najlepszy sprzęt oraz jeździć na wakacje.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta