Trwa ładowanie...
d4e2tym

"Ty wariatko, jesteś najlepsza." Fanki zachwycone poczuciem humoru Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej dostojnych kobiecych postaci polskiego show-biznesu. Jej stylizacje niemal zawsze robią wrażenie, kojarzona jest jako dojrzała kobieta z klasą. Dlatego jej fani tak bardzo lubią, gdy pokazuje swoje mniej oficjalne oblicze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska pokazała dystans do siebie.
Małgorzata Kożuchowska pokazała dystans do siebie. (Instagram.com)
d4e2tym

Na Instagramie Kożuchowska opublikowała krótki film, na którym, mówiąc wprost, wygłupia się. Pije nieciekawie wyglądający sok (a może koktajl?) i odgrywa przerysowaną reakcję na jego smak i działanie.

Przezabawną scenkę wyreżyserowaną przez lubianą aktorkę można interpretować też jako pastisz na reklamy koktajli (a może soków?), które mają okazać się eliksirami mocy oraz młodości. Modne i najczęściej niezbyt smaczne mikstury w dłoniach pięknych i wiecznie uśmiechniętych celebrytek to trend, którego nie da się nie zauważyć, nawet nie będąc maniakiem śledzącym media społecznościowe. Jeśli Kożuchowska chciała w ten sposób pokazać swój dystans do wiary w obietnice producentów koktajli, udało jej się.

Co więcej, zrobiła to z taką dawką poczucia humoru i dystansu do siebie, że nie sposób się nie uśmiechnąć. Tym prostym sposobem pokazała, że jest równą babką, która można lubić za to, jakim jest człowiekiem. Nie tylko podziwiać za długie nogi i wybory modowe. Super! W końcu każdy w głębi duszy chciałby, żeby Natalia Boska z "Rodzinki" istniała naprawdę.

d4e2tym

Podziel się opinią

Share

d4e2tym

d4e2tym