Gwiazdy"Ty wariatko, jesteś najlepsza." Fanki zachwycone poczuciem humoru Kożuchowskiej

"Ty wariatko, jesteś najlepsza." Fanki zachwycone poczuciem humoru Kożuchowskiej

"Ty wariatko, jesteś najlepsza." Fanki zachwycone poczuciem humoru Kożuchowskiej
Źródło zdjęć: © Instagram.com

06.02.2018 21:42, aktual.: 07.02.2018 08:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej dostojnych kobiecych postaci polskiego show-biznesu. Jej stylizacje niemal zawsze robią wrażenie, kojarzona jest jako dojrzała kobieta z klasą. Dlatego jej fani tak bardzo lubią, gdy pokazuje swoje mniej oficjalne oblicze.

Na Instagramie Kożuchowska opublikowała krótki film, na którym, mówiąc wprost, wygłupia się. Pije nieciekawie wyglądający sok (a może koktajl?) i odgrywa przerysowaną reakcję na jego smak i działanie.

Przezabawną scenkę wyreżyserowaną przez lubianą aktorkę można interpretować też jako pastisz na reklamy koktajli (a może soków?), które mają okazać się eliksirami mocy oraz młodości. Modne i najczęściej niezbyt smaczne mikstury w dłoniach pięknych i wiecznie uśmiechniętych celebrytek to trend, którego nie da się nie zauważyć, nawet nie będąc maniakiem śledzącym media społecznościowe. Jeśli Kożuchowska chciała w ten sposób pokazać swój dystans do wiary w obietnice producentów koktajli, udało jej się.

Co więcej, zrobiła to z taką dawką poczucia humoru i dystansu do siebie, że nie sposób się nie uśmiechnąć. Tym prostym sposobem pokazała, że jest równą babką, która można lubić za to, jakim jest człowiekiem. Nie tylko podziwiać za długie nogi i wybory modowe. Super! W końcu każdy w głębi duszy chciałby, żeby Natalia Boska z "Rodzinki" istniała naprawdę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także