Trwa ładowanie...

Tymon Tymański i jego rada dla Kaczyńskiego. Muzyk nie przebiera w słowach

Tymon Tymański słynie ze swoich dosyć ostrych i niekonwencjonalnych komentarzy dotyczących bieżących spraw. Muzyk nie kryje się ze swoimi przekonaniami oraz otwartością. Ostatnio na celowniku Tymańskiego znalazł się także Jarosław Kaczyński. Muzyk krótko i zwięźle napisał, co o nim sądzi.
Share
Tymon Tymański nie kryje swojej niechęci do prezesa PiS.
Tymon Tymański nie kryje swojej niechęci do prezesa PiS.Źródło: AKPA
d49mdov

O Tymonie Tymańskim można napisać wiele w kontekście jego perypetii w życiu prywatnym, podejścia do spraw wierności czy też jego ostatnich wyznań. Tym razem muzyk postanowił na swój sposób podsumować rewelacje podane przez Kaczyńskiego w "Gazecie Polskiej". Nie wszystkim słowa Tymańskiego przypadną do gustu.

Wywiad Kaczyńskiego kością niezgody?

Tymon Tymański postanowił dobitnie skomentować wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla "Gazety Polskiej". Polityk opowiadał w nim o Unii Europejskiej oraz o rządowych negocjacjach w Brukseli. Nastawienie Kaczyńskiego do samej UE mówi samo za siebie, ale prezes partii rządzącej stwierdził, że "Polska nie zgadza się na narzucanie rozwiązań sprzecznych z naszą kulturą i tradycji".

d49mdov

Kaczyński zakończył swoje dywagacje stwierdzeniem, że nasz kraj nie ma żadnych kompleksów i jest równoprawny z innymi państwami członkowskimi. Słowa polityka odbiły się szerokim echem w mediach i nie uszły uwadze właśnie Tymona Tymańskiego. Jak zareagował muzyk?

Sprawdź: Zakaz przemieszczania się w Sylwestra. Konstytucjonalista: "to jest możliwe tylko i wyłącznie w stanie klęski żywiołowej" 

Dobitne podsumowanie muzyka

Tymański postanowił wykorzystać jednego z najbardziej nośnych mediów w internecie, czyli Facebooka. Opublikował krótki post, w którym dał Kaczyńskiemu "radę". Muzyk zasugerował politykowi, żeby jak najszybciej udał się na emeryturę.

d49mdov

"PiSdnij się mocno w ten schorowany łeb, dziadku. Czas na emeryturę!" - czytamy w poście.

Ciekawe czy Jarosław Kaczyński poznał już treść porad rzuconych na oficjalnym koncie muzyka. Tymański słynie z ciętego języka, ale czasami pozwala sobie na przekraczanie granicy.

Przeczytaj: Pożegnanie Marty z Pabianic. Na jej pogrzebie padły wzruszające słowa

Zobacz także: Marta Kaczyńska nie kryje dumy. Dostała na święta piękny prezent 

W Karpaczu rośnie bezrobocie. Czarny scenariusz coraz bardziej realny

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d49mdov

Podziel się opinią

Share
d49mdov
d49mdov