Blisko ludziUciekła z Kijowa. Taką paczkę dostała od rodziny, u której znalazła schronienie

Uciekła z Kijowa. Taką paczkę dostała od rodziny, u której znalazła schronienie

Młoda Ukrainka pokazała paczkę z darami
Młoda Ukrainka pokazała paczkę z darami
Źródło zdjęć: © TikTok | irinakudashova
26.03.2022 10:02

Pewnej użytkowniczce TikToka udało się bezpiecznie opuścić Kijów. Młoda dziewczyna postanowiła pokazać w sieci, co znalazła w paczce z ubraniami, którą wręczyła jej goszcząca rodzina.

Irina jest jedną z osób, które uciekły przed najazdem rosyjskich wojsk. Młoda dziewczyna znalazła się w Polsce, gdzie nie musi obawiać się o swoje życie. Irina, jak wiele osób w jej wieku, często publikuje różne posty w social mediach. W niedawnym nagraniu, które pojawiło się na jej TikToku, pokazała, co otrzymała w paczce od darczyńców.

Opuściła rodzinne miasto z jedną kurtką i spodniami

Irina napisała w opisie nagrania, że gest rodziny, u której znalazła schronienie, niesamowicie ją wzruszył. Nie spodziewała się, że "po prostu dostanie ubrania". Dziewczyna pokazała na wideo, jakie rzeczy znalazła w paczce. W środku była stylowa bluzka, t-shirt bez rękawów, kolejny t-shirt, klasyczna biała koszula, bluzka oraz czarny t-shirt.

Młoda dziewczyna nie kryje tego, iż jest niezmiernie wdzięczna za okazywaną pomoc. Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy.

"Miło ze strony tych ludzi, że dali bardzo ładne i dobre ubrania";

"To naprawdę miło z ich strony, że przygotowali coś dla Ciebie" - czytamy wśród licznych wypowiedzi.

Warto też dodać, że Irina stworzyła swoją wersję tiktoka, który został wcześniej nagrany przez inną młodą Ukrainkę. Film jej poprzedniczki został opacznie zrozumiany przez część widzów.

"Ewidentnie większość z was totalnie nie kuma, że to humor. Dziewczyna przeżyła coś strasznego. Podziwiam, że mimo to znajduje pozytywną energię" - spieszyli wówczas z tłumaczeniem odbiorcy, którzy zrozumieli ideę przekazu.

Wybuch wojny zmienił wszystko

Życie Iriny, tak jak życie miliona innych Ukraińców, 24 lutego zmieniło się o 180 stopni. Przed rosyjską napaścią, dziewczyna cieszyła się swoją codziennością i zajmowała się tym, czym osoby w jej wieku powinny. Od końca lutego zaczęła publikować na TikToku zupełnie inne treści, pokazując, z czym mierzą się mieszkańcy zaatakowanego kraju. Zamiast radosnych ujęć, widzimy strach, rozpacz i przerażenie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta