ycipk-pg9xse

Ujawniono posiadłości męża Ewy Farnej. Martin Chobot ma na koncie spory majątek

Choć Ewa Farna od dawna gości na okładkach magazynów, o jej mężu wciąż wiadomo niewiele. Małżeństwo skrzętnie ukrywa swoje życie prywatne, dzieląc się tylko wybranymi momentami. Okazuje się jednak, że Martin Chobot ma sporo do powiedzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna z Martinem Chobotem na jednej z imprez firmowych
Ewa Farna z Martinem Chobotem na jednej z imprez firmowych (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-pg9xse

Ewa Farna i kariera

Ewa Farna rozpoczęła swoją karierę muzyczną jeszcze jako dziecko. Pierwszy konkurs muzyczny wygrała w wieku zaledwie 11 lat. Niedługo mówiły o niej całe Czechy, a chwilę później - również Polska. Jej płyta "Cicho" pokryła się podwójną platyną, a piosenka o tym samym tytule została okrzyknięta "Polskim hitem lata 2009" na Sopot Hit Festiwal. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie, a piosenkarka wypełniała domowe półki kolejnymi statuetkami.

ycipk-pg9xse

Martin Chobot i Ewa Farna

Ewa Farna i Martin Chobot poznali się dzięki muzyce. Ona śpiewała, a on grał na gitarze w jej zespole. I podobnie jak pierwsze spotkanie, reszta ich historii brzmi niczym bajka, bo młodzi zakochali się i w 2017 roku wzięli potajemny ślub, o który świat dowiedział dopiero, gdy Farna pochwaliła się zdjęciem z uroczystości. W 2019 roku przyszedł na świat ich syn, Artur.

O mężu Farnej do tej pory wiadomo było niewiele. Martin ukończył konserwatorium Jarosława Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Jak donosi portal Jastrząb Post, Chobot to "lew biznesu". Ma inwestować w nieruchomości i być właścicielem dwóch mieszkań w Czechach o wartości 3 milionów złotych. Ostatnio miał także kupić w prezencie żonie willę na luksusowym praskim osiedlu.

ycipk-pg9xse

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pg9xse

ycipk-pg9xse
ycipk-pg9xse