Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
21-08-2014 12:40

Uwolnij moc olśniewającego uśmiechu dzięki nowej paście

Dzięki pięknemu uśmiechowi nie tylko wzbudzamy sympatię innych, ale również zwiększamy pewność siebie. Styl życia, codzienna dieta i inne czynniki powodują, że zęby nie zawsze są olśniewająco białe.

Uwolnij moc olśniewającego uśmiechu dzięki nowej paście
d4dhjyf
d4dhjyf

Dzięki pięknemu uśmiechowi nie tylko wzbudzamy sympatię innych, ale również zwiększamy pewność siebie. Styl życia, codzienna dieta i inne czynniki powodują, że zęby nie zawsze są olśniewająco białe. Nowa pasta wybielająca Aquafresh już od pierwszego szczotkowania widocznie wybiela zęby oraz dba o ich optymalną ochronę przed próchnicą.

Na co dzień o biel zębów można zatroszczyć się poprzez unikanie pokarmów i napojów, które pozostawiają przebarwienia, tj. kawa, herbata lub czerwone wino oraz papierosów. Należy również pamiętać o regularnych wizytach u lekarza stomatologa. W codziennej pielęgnacji jamy ustnej najważniejszy jest jednak dobór pasty, która ma klinicznie dowiedzioną skuteczność w przywracaniu bieli zębów.

Pasta Aquafresh High Definition White zaczyna działać już od pierwszego szczotkowania. Dzieje się tak dzięki unikalnej technologii mikro-drobinek ILLUMIPEARLS, która usuwa przebarwienia i nadaje zębom połysk, sprawiając, że stają się do 3x bielsze. Dodatkowo, szczoteczka do zębów Aquafresh High Definition wyposażona w potrójny rdzeń z systemem ILLUMIBRISTLES, usuwa przebarwienia oraz poleruje ich powierzchnię.

d4dhjyf

Pasta Aquafresh High Definition White zapewnia nie tylko skuteczne wybielanie, ale dzięki odpowiedniej zawartości fluorku chroni zęby przed próchnicą. Dzięki niej natychmiast poczujesz świeżość i będziesz mieć pewność, że Twój uśmiech jest pod potrójną ochroną. Pasta dostępna jest w dwóch wersjach smakowych: Aquafresh High Definition Illuminating Mint oraz Aquafresh High Definition White Tingling Mint.

d4dhjyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dhjyf