Trwa ładowanie...

W rok pozbyła się 27 kilogramów. Dla każdego ma kilka banalnych wskazówek

Ree Drummond znana pod pseudonimem "Pioneer Woman" to prawdziwa gwiazda Instagrama. 53-latka zasłynęła w sieci dzięki blogowi o tematyce kulinarnej. Niedawno podzieliła się z fanami zupełnie inną historią - po roku walki wygrała z nadwagą.

Share
Ree podała wskazówki, dzięki którym schudła ponad 27 kg Ree podała wskazówki, dzięki którym schudła ponad 27 kg Źródło: Instagram, fot: thepioneerwoman
d95akgg

Ree Drummond na co dzień tworzy przepisy, które mają szerokie grono wielbicieli wśród użytkowników mediów społecznościowych. Kobieta chętnie dzieli się w sieci urywkami z życia codziennego. Niedawno zdecydowała się na dłuższy wpis podsumowujący rok odchudzania. 53-latce udało się osiągnąć zamierzony cel. Teraz radzi, w jaki sposób podjąć się tego wyzwania.

"Czuję się świetnie i to się liczy"

Ree w pewnym momencie zdała sobie sprawę z faktu, że mimo prowadzenia kulinarnego bloga, który pokochały miliony, sama nie daje najlepszego przykładu.

d95akgg

"Pewnej nocy zdałam sobie sprawę, że jako ekspertka kulinarna sięgnęłam dna. Siedziałam przed telewizorem, zajadając się chipsami i salsą. Musiałam coś zmienić" - wyznała kobieta w jednym z postów na Instagramie.

Krok po kroku, przez ostatnie miesiące, 53-latka nauczyła się, w jaki sposób można schudnąć z głową. Wypracowaną metodą postanowiła podzielić się z szerszym gronem,

"Czuję się teraz świetnie i to się liczy. Czuję, że jestem silniejsza i zdrowsza (zarówno fizycznie jak i psychicznie). Wygląd przestał być moim kompleksem" - podkreśla.

Wskazówki od Ree Drummond. Tak w rok pożegnała się z nadwagą

W trakcie tygodni 53-letnia blogerka zauważyła, co w jej przypadku najlepiej się sprawdza. Okazało się, że pierwszą ważną zasadą jest deficyt kalorii - metoda ta sprawdziła się idealnie u Ree, na którą żadna z modnych diet po prostu nie działa.

d95akgg

Kolejną istotną sprawą dotyczącą jedzenia było ważenie żywności. Choć przez pierwsze tygodnie metoda była uciążliwa, dzięki temu Drummond nauczyła się, jak powinny wyglądać normalne i właściwe dla niej porcje poszczególnych posiłków. Kolejną niezbędną rzeczą okazało się włączenie większej ilości białka przy jednoczesnym zmniejszeniu cukru w diecie. Bardzo ważna była również rezygnacja z alkoholu.

Przy zmianie nawyków żywieniowych bardzo ważne było jednoczesne włączenie aktywności fizycznej. Ree przede wszystkim postawiła na trening siłowy, który pozwalał spalać kalorie oraz budować mięśnie. 53-latka starała się ćwiczyć sześć razy w tygodniu.

Trzecim ważnym aspektem okazała się... zmiana postawy przy biurku. Blogerka postanowiła zakupić stół, który umożliwiał pracę na stojąco. W ten sposób Ree pamiętała, aby często robić przerwy i odchodzić od stanowiska pracy po to, by przejść się trochę po pokoju. Taka zmiana wpłynęła nie tylko na wagę, lecz także na kręgosłup Drummond.

Błędy przy odchudzaniu. Sprawdź, czy ich nie popełniasz

d95akgg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d95akgg
d95akgg