W telewizji mówili, że 5 dni. Przekonała się, ile naprawdę trwa remont

W telewizji mówili, że 5 dni. Przekonała się, ile naprawdę trwa remont

Elżbieta Romanowska zadebiutuje w nowej roli już jesienią
Elżbieta Romanowska zadebiutuje w nowej roli już jesienią
Źródło zdjęć: © AKPA
09.08.2023 07:45, aktualizacja: 09.08.2023 08:10

Ile naprawdę trwa remont jednej nieruchomości w programie "Nasz nowy dom"? Prowadząca Elżbieta Romanowska, która zastąpiła niedawno Katarzynę Dowbor, ujawniła szczegóły w wywiadzie. - Telewizja rządzi się swoimi prawami - tłumaczy.

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się niespodziewana informacja na temat dużych zmian w programie "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor, która pełniła rolę prowadzącej show przez dziesięć lat, na dobre pożegnała się z programem. Jej miejsce zajęła natomiast Elżbieta Romanowska, aktorka znana z serialu "Ranczo", która oficjalnie zadebiutuje na ekranach już jesienią. Ostatnio pojawiła się jednak na ramówce Polsatu.

Ile dni trwa remont w programie "Nasz nowy dom"?

Czy remont w programie "Nasz nowy dom" rzeczywiście trwa tylko pięć dni? Elżbieta Romanowska rozwiała wątpliwości. Sama nie kryła zaskoczenia tempem prac.

- Sama się zastanawiałam, czy rzeczywiście to jest tak, że jest to pięć dni i bardzo się zdziwiłam, bo telewizja rządzi się swoimi prawami. Ale rzeczywiście, na cały remont jest tylko pięć dni, więc ekipa dosłownie dwoi się i troi, żeby ze wszystkim zdążyć - wyjawiła w rozmowie z shownews.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Wszystko może się wydarzyć"

Elżbieta Romanowska tuż po przyjęciu oferty Edwarda Miszczaka nie ukrywała, że jest zarówno podekscytowana, jak i bardzo przejęta nowym zadaniem. W rozmowie dodała, że jej praca na planie "Naszego nowego domu" jest trudna, ponieważ program nie ma scenariusza.

- To jest bardzo zaskakujący program, w którym absolutnie wszystko może się wydarzyć. To program, który nie ma jako takiego scenariusza, nie ma tekstów, których trzeba się nauczyć, bo za każdym razem jest inna rodzina. Jedni są bardziej otwarci, drudzy są zamknięci w sobie. Jedni mają taką historię, drudzy taką i trzeba za każdym razem podchodzić do rodziny indywidualnie - podsumowała w wywiadzie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta