W tych województwach najłatwiej znaleźć partnera w sieci. Interesujące wyniki analizy

W tych województwach najłatwiej znaleźć partnera w sieci. Interesujące wyniki analizy

Jak wynika z analizy - w trzech województwach najłatwiej znaleźć partnera w sieci
Jak wynika z analizy - w trzech województwach najłatwiej znaleźć partnera w sieci
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
12.02.2023 16:58, aktualizacja: 15.02.2023 16:00

Popularność aplikacji randkowych jest spora, jednak - jak wynika z analizy przeprowadzonej przez Picodi.com - w niektórych polskich województwach istnieją zdecydowanie większe szanse na poznanie kogoś w ten sposób niż w innych.

W obecnych czasach, gdy dostęp do internetu jest raczej nieograniczony, ogromną popularnością cieszą się różne komunikatory, a wiele znajomości i związków zaczęło się dzięki aplikacji randkowej.

Okazuje się jednak, że wpływ na znalezienie partnera w ten sposób może mieć miejsce naszego zamieszkania, a w pewnych województwach jest to zdecydowanie łatwiejsze niż w innych.

W tych województwach łatwiej znaleźć partnera w sieci

Analitycy serwisu Picodi.com przeanalizowali częstotliwość wyszukiwania fraz najpopularniejszych serwisów i aplikacji randkowych oraz samego zwrotu typu "portal randkowy" w poszczególnych województwach. Następnie zestawili je z najnowszymi danymi Głównego Urzędu Statystycznego dot. liczby mieszkańców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na tej podstawie stworzono statystykę pokazującą, że mieszkańcy województw: mazowieckiego, wielkopolskiego i łódzkiego korzystają z tego typu aplikacji częściej, niż ludzie z innych regionów Polski. Stwierdzono więc, że to właśnie w tych trzech województwach, szansa na znalezienie swojej drugiej połówki przez Internet jest większa. Pełne wyniki badań są dostępne na stronie serwisu.

W tych województwach stawiają na klasyczne randki

Na przeciwległym biegunie znalazły się trzy inne województwa, a dokładnie: podkarpackie, opolskie i podlaskie. Tam zdecydowanie mniej osób korzysta i wyszukuje frazy związane z internetowymi randkami, a mieszkańcy najprawdopodobniej stawiają na tradycyjne metody poszukiwania miłości, czyli - jak czytamy na Picodi.com - na ulicy, w pracy czy na spotkaniach towarzyskich.

Pozostałe regiony znalazły się w środku przygotowanego przez serwis zestawienie. Kolejno były to województwa (od miejsc, w których najłatwiej znaleźć partnera w sieci, do tych, gdzie preferują szukanie offline): dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, śląskie, lubuskie, pomorskie, zachodniopomorskie, małopolskie, świętokrzyski, warmińsko-mazurski i lubelskie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta