Spytali Waldka z "Rolnika" o związek z Dorotą. Nie owijał w bawełnę

Waldek z "Rolnika" wyznał prawdę o relacji z Dorotą
Waldek z "Rolnika" wyznał prawdę o relacji z Dorotą
Źródło zdjęć: © screen TVP VOD

15.02.2024 10:00, aktual.: 15.02.2024 10:34

Waldemar z 10. edycji "Rolnik szuka żony" znalazł miłość. Po programie związał się z Dorotą, uczestniczką, z którą początkowo nie wypaliło. Internauci dopytują jednak, co tak naprawdę jest między nimi, ponieważ para wciąż nie zamieszkała razem i dzieli ich spora odległość.

"Rolnik szuka żony" to prawdziwy hit Telewizji Polskiej. Show, w którym rolnicy i rolniczki odnajdują swoje drugie połówki doczekał się już dziesięciu edycji. Jednym z bohaterów ostatniej był Waldemar, którego sercowe przygody podzieliły widzów.

Waldek z "Rolnika" związał się z Dorotą

Waldek początkowo związał się z Ewą, śpiewaczką, która pochodziła z Wyrzyska. Ostatecznie okazało się jednak, że ich związek nie przetrwał, a prawdziwą wybranką okazała się inna bohaterka, Dorota, którą mężczyzna wcześniej odrzucił.

Para wciąż nie zdecydowała się na wspólne mieszkanie i obecnie dzieli ich aż 300 kilometrów. To zastanawia internautów, którzy dopytywali o powody podczas organizowanych w mediach społecznościowych sesjach pytań i odpowiedzi, do których dostęp mają tylko osoby obserwujące parę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota tłumaczyła ich sytuację wieloma sprawami rodzinnymi i zapewniła, że regularnie się widują. Postanowiła również odpowiedzieć na pytanie o ślub. "Przyjdzie na to czas" - napisała tajemniczo, dodając jednak uśmiech.

Waldek i Dorota są razem. "Mamy się świetnie"

Jak czytamy w Świecie Gwiazd, tym razem sesję Q&A zorganizował Waldek. Znowu pojawiło się w niej wiele pytań dotyczących jego związku. Jedna z osób zapytała wprost, czy bohater "Rolnika" nadal jest z Dorotą. "Jestem i mamy się świetnie" - napisał 41-latek. "Czyżby miłość z Dorotką dobiegła końca?" - spytał inny użytkownik. "Wielu hejterów nam tego życzy, ale nie zdziwię tych pasożytów" - odpowiedział ostro Waldemar, po czym dodał: - "Nie liczcie na to".

Któryś z internautów zauważył też, że Dorota nie pojawiła się na ostatniej imprezie z Waldemarem. "Tak jak wielokrotnie tabloidy się rozpisywały, Dorotki nie było ze mną z powodów zdrowotno-rodzinnych. Zaznaczam, to jedyne rzetelne źródło i prawidłowa przyczyna" - podkreślił rolnik.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także