Blisko ludziWażyła 148 kg. Schudła o połowę po przejściu "najgorszego momentu w życiu"

Ważyła 148 kg. Schudła o połowę po przejściu "najgorszego momentu w życiu"

Allison Bell ważyła 148 kg
Allison Bell ważyła 148 kg
Źródło zdjęć: © Slimming World
Aleksandra Lewandowska
05.11.2021 15:19

Allison Bell postanowiła odmienić swoje życie po jednej sytuacji, która sprawiła jej nie tylko ogromną przykrość, ale i wstyd. Kobieta podjęła decyzję o schudnięciu, dzięki której dziś jest zdrowia i szczęśliwa, u boku męża i syna.

Allison miała 20 lat, kiedy jej waga zaczęła gwałtownie wzrastać. Kiedy wyprowadziła się z domu rodzinnego i wyjechała na studia, zaczęła zajadać stres. Na śniadanie potrafiła zjeść paczkę czekoladowych chrupek i chipsów, a dodatkowo - popić to napojem z dużą ilością cukru. W wieku 37 lat ważyła już 148 kg. Dzięki jednej sytuacji, która miała związek z jej synem, postanowiła odmienić swoje życie i podjęła decyzję o schudnięciu.

Ważyła 148 kg

Allison wybrała się ze swoim pięcioletnim synem do parku rozrywki, gdzie chciała wejść z nim na kolejkę - wymogiem była opieka osoby dorosłej nad dzieckiem. Co takiego więc się stało? Kobieta z powodu swojej wagi nie mogła zapiąć pasów bezpieczeństwa, przez co jej syn nie mógł wziąć udziału w przejażdżce. Miał jedynie 5 lat, a sytuacja zakończyła się u niego płaczem. Allison była tym bardzo dotknięta, dlatego wiedziała, że to moment, w którym powinna zrobić coś ze swoją sylwetką.

Allison Bell ważyła 148 kg
Allison Bell ważyła 148 kg © Slimming World

Kobieta kwalifikowała się do operacji zmniejszenia żołądka, jednak mama poprosiła ją, aby najpierw sprawdziła inne rozwiązanie - zapisała się do organizacji "Slimming World", dzięki której dziś jest zdrowa i szczęśliwa. Chrupki, chipsy i pizzę zamieniła na warzywa, owoce i produkty, takie jak ryby, orzechy oraz nabiał. Nie musiała liczyć kalorii, bo dieta była idealnie dostosowana do jej potrzeb.

Nowe życie

Allison Bell nigdy nie miała wsparcia w swoim pierwszym mężu, z którym rozwiodła się w 2016 roku. To także ją bardzo przytłoczyło i spowodowało, że nie wierzyła w siebie. Przyznaje, że zakładała przypadkowe ciuchy, nie dbała o cerę, nie myślała o makijażu.

Kiedy zrzuciła połowę swojej wagi, zyskała pewność siebie, a miłość okazała znajdować się tuż obok. Był nią jej przyjaciel, z którym znała się od ponad 10 lat. Dzięki niemu chciała walczyć dalej o wymarzoną figurę, ale również o zdrowie, które zaczęło się psuć.

- Miałam poważne problemy zdrowotne. Odkąd schudłam, mogę powiedzieć, że nigdy nie czułam się lepiej i nie mam już absolutnie żadnych! - powiedziała Allison w rozmowie z "Daily Mirror".

Allison wyznaje, że nigdy nie czuła się szczęśliwsza
Allison wyznaje, że nigdy nie czuła się szczęśliwsza © Slimming World

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są Tutaj.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta