Trwa ładowanie...

Wciąż zachwycałaby urodą. Tak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj

31 sierpnia 1997 roku w Paryżu samochód wiozący Dianę Spencer i jej partnera Dodiego Al-Fayeda uderzył w filar tunelu. Kilka godzin po wypadku księżna zmarła na skutek rozległych obrażeń wewnętrznych. Informacja o jej odejściu pogrążyła cały świat w żałobie. Choć od jej śmierci mija właśnie 20 lat, sieć obiegły zdjęcia, przedstawiające jak Diana mogłaby wyglądać dzisiaj. Są bardzo realistyczne.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wciąż zachwycałaby urodą. Tak księżna Diana wyglądałaby dzisiajŹródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: Gegodeju
d1g7g4x
d1g7g4x

Księżna Diana cieszyła się uznaniem i sympatią zarówno Anglików, jak i ludzi z całego świata. Była ciepła, żywiołowa i nie do końca posłuszna wymaganiom brytyjskiej rodziny. Ten miks sprawiał, że wydawała się niezwykle ludzka i za to kochały ją tłumy. Choć od jej śmierci mija właśnie 20 lat, media na całym świecie wciąż żyją doniesieniami na temat "królowej ludzkich serc". Tym razem do sieci trafiły stworzone komputerowo zdjęcia, pokazujące jak Diana wyglądałaby dziś, gdyby żyła.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

31 sierpnia będziemy obchodzić 20. rocznicę śmierci księżnej Diany. Do dziś samo wspomnienie tej tragedii napawa jej wielbicieli smutkiem, podobnie jak członków rodziny królewskiej. Żadne z synów księżnej nie wypowiada się zbyt często na temat swojej matki i możemy się tylko domyślać, jak bardzo brakowało im jej przez ostatnich 20 lat. Książę William dopiero po tym, jak sam został ojcem, zaczął częściej mówić o księżnej Dianie.

d1g7g4x

- Chciałbym móc poprosić ją o radę. Chciałbym, żeby poznała Catherine i widziała, jak dorastają nasze dzieci. Smuci mnie, że nigdy ich nie pozna, że oni nigdy nie poznają jej - przyznał niedawno w wywiadzie dla "GQ".

Wyciekły osobiste nagrania księżnej Diany

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1g7g4x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g7g4x