GwiazdyWciąż zachwycałaby urodą. Tak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj

Wciąż zachwycałaby urodą. Tak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj

Wciąż zachwycałaby urodą. Tak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons CC BY | Gegodeju

26.08.2017 11:40, aktual.: 01.03.2022 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

31 sierpnia 1997 roku w Paryżu samochód wiozący Dianę Spencer i jej partnera Dodiego Al-Fayeda uderzył w filar tunelu. Kilka godzin po wypadku księżna zmarła na skutek rozległych obrażeń wewnętrznych. Informacja o jej odejściu pogrążyła cały świat w żałobie. Choć od jej śmierci mija właśnie 20 lat, sieć obiegły zdjęcia, przedstawiające jak Diana mogłaby wyglądać dzisiaj. Są bardzo realistyczne.

Księżna Diana cieszyła się uznaniem i sympatią zarówno Anglików, jak i ludzi z całego świata. Była ciepła, żywiołowa i nie do końca posłuszna wymaganiom brytyjskiej rodziny. Ten miks sprawiał, że wydawała się niezwykle ludzka i za to kochały ją tłumy. Choć od jej śmierci mija właśnie 20 lat, media na całym świecie wciąż żyją doniesieniami na temat "królowej ludzkich serc". Tym razem do sieci trafiły stworzone komputerowo zdjęcia, pokazujące jak Diana wyglądałaby dziś, gdyby żyła.

Obraz
© Facebook.com
Obraz
© Facebook.com

31 sierpnia będziemy obchodzić 20. rocznicę śmierci księżnej Diany. Do dziś samo wspomnienie tej tragedii napawa jej wielbicieli smutkiem, podobnie jak członków rodziny królewskiej. Żadne z synów księżnej nie wypowiada się zbyt często na temat swojej matki i możemy się tylko domyślać, jak bardzo brakowało im jej przez ostatnich 20 lat. Książę William dopiero po tym, jak sam został ojcem, zaczął częściej mówić o księżnej Dianie.

- Chciałbym móc poprosić ją o radę. Chciałbym, żeby poznała Catherine i widziała, jak dorastają nasze dzieci. Smuci mnie, że nigdy ich nie pozna, że oni nigdy nie poznają jej - przyznał niedawno w wywiadzie dla "GQ".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (208)
Zobacz także