Co widzisz na obrazku? Odpowiedź jest jak diagnoza

Co widzisz na obrazku? Odpowiedź jest jak diagnoza

Co widzisz na obrazku?
Co widzisz na obrazku?
Źródło zdjęć: © TikTok | @mia_yilin
06.02.2024 15:44, aktualizacja: 06.02.2024 18:22

Jak przekonać się, czy rzeczywiście inni nam ufają? Pomocny może okazać się prosty test psychologiczny. Wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć na obrazek, który robi furorę na TikToku.

TikTokerka Mia Yilin chętnie objaśnia swoim fanom znaczenia różnych testów psychologicznych. W jednym ze swoich ostatnich filmików postanowiła skupić się na obrazku, który miałby zdradzić nam, jak odbierają nas inni. Czy sprawiamy wrażenie godnych zaufania? Odpowiedź nie każdemu może się spodobać.

Test psychologiczny – widzisz na obrazku twarz?

Tiktokerka od dawna regularnie publikuje w sieci różne testy psychologiczne. Co ciekawe, treści te cieszą się wśród internautów ogromną popularnością. Tylko do tej pory jej nagrania zgromadziły prawie 11 mln polubień.

Niedawno Mia Yilin zaprezentowała fanom obrazek, dzięki któremu można sprawdzić, czy w głębi duszy na pewno jesteśmy osobami godnymi zaufania. Ważne jest jednak to, co zauważymy na ilustracji w pierwszej kolejności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niektórzy najpierw dostrzegają na niej twarz. Zdaniem tiktokerki oznacza to, że osoby te wyróżniają się ogromną pokorą oraz skromnością. Często należą do introwertyków, którzy mają problem z wyrażaniem własnych emocji. Raczej trzymają się na uboczu, przez co znacznie trudniej jest im kogoś do siebie przekonać.

Widzisz na obrazku drzewo? To dobry znak

Patrząc na ten sam obrazek, każdy z nas może dostrzec w nim coś zupełnie innego. Na tym właśnie polega "magia" testów psychologicznych oraz iluzji optycznych.

Mia Yilin zaznaczyła, że w przypadku powyższej ilustracji jest bardzo podobnie. Okazuje się, że niektórzy dostrzegają na nim najpierw drzewo. Nie powinniśmy mieć jednak powodów do obaw. Może to bowiem oznaczać, że jesteśmy niezwykle lojalni.

"Jeśli ktoś powierzy ci sekret, strzeżesz go przez całe swoje życie" - wyjaśniła tiktokerka.

Kobieta nie ukrywa także, że osoby te są niezwykle miłe i pomocne. W dodatku bez przeszkód mogą rozszyfrować uczucia innych. Jej zdaniem pomaga im w tym szalenie rozwinięta inteligencja emocjonalna, która może okazać się ich ogromnym atutem.

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą Walentynek TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl