Blisko ludziWiemy, jak wygląda żona Mateusza Morawieckiego. Mamy zdjęcie

Wiemy, jak wygląda żona Mateusza Morawieckiego. Mamy zdjęcie

Wiemy, jak wygląda żona Mateusza Morawieckiego. Mamy zdjęcie
Źródło zdjęć: © Forum
Magdalena Kowalska-Kotwica
08.12.2017 15:42, aktualizacja: 08.03.2019 13:53

Niewiele o niej wiadomo, oprócz tego, że zajmuje się domem i dziećmi. Nazwisko Mateusza Morawieckiego jest w ostatnich dniach odmieniane przez wszystkie przypadki i coraz więcej osób pyta, kim jest żona przyszłego premiera. Para jednak dobrze chroni swoją prywatność i trudno o jakiekolwiek zdjęcia.

Wiadomo, że ma 49 lat i na imię Iwona. Męża poznała ponoć już w podstawówce. Jest mamą czwórki dzieci i jak udało nam się ustalić, aktualnie poświęca się wychowaniu tych najmłodszych. Najstarsze są już dorosłe.

W agencjach fotograficznych trudno o jakiekolwiek zdjęcie żony przyszłego premiera. Niewiele informacji na jej temat także w internecie. Dotarliśmy jednak do zdjęcia, na którym uwieczniono Iwonę Morawiecką tańczącą z mężem. Widać, że małżeństwo świetnie się bawi, a taniec to ich żywioł. Iwona Morawiecka ubrana jest w czarną sukienkę na ramiączkach z drobnym kwiatowym motywem. Bardzo elegancko i gustownie.

Obraz
© archiwum prywatne

Więcej o prywatnym życiu Morawieckich powiedział swego czasu Wojciech Myślecki (były członek "Solidarności Walczącej" i znajomy ojca wicepremiera), który w jednym z wywiadów przekonywał, że Mateusz ma "bardzo dobre, udane małżeństwo". – Żona Mateusza stworzyła mu wspaniały, ciepły dom, dzielnie znosi nieobecności męża i jego zaangażowanie w sprawy zawodowe – powiedziała w rozmowie z portalem wszystkoconajwazniejsze.pl Anna Morawiecka, siostra ministra. W tej chwili niechętnie już mówi o prywatnym życiu brata.

W świecie biznesu, z którym od lat związany jest Mateusz Morawiecki, ukrywanie rodziny, a właściwie chronienie jej przed mediami, jest powszechne. Tak robi wielu milionerów i tak też najwyraźniej robił do tej pory były minister finansów, a przyszłym premier. Pytanie jednak, co z tą "tajemnicą" zrobić, gdy zostaje się premierem rządu? Naszym zdaniem piękna i sympatyczna Iwona Morawiecka może być asem w rękawie nowego premiera.

Zobacz też: Rekonstrukcja rządu [Program specjalny]

Chcesz odświeżyć garderobę i przy okazji nie zbankrutować? Sprawdź stronę ANSWEAR.com kody rabatowe.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1229)
Zobacz także