GwiazdyWieniawa wygrzewa się na piasku. Odważne zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

Wieniawa wygrzewa się na piasku. Odważne zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło zdjęć: © Instagram @juliawieniawa
oprac. JPI
07.05.2021 18:54

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie niepublikowanym wcześniej zdjęciem z wakacji na Zanzibarze. Na widok młodej gwiazdy, wylegującej się na plaży, niejednemu może zrobić się naprawdę gorąco. Internauci są pod wrażeniem.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Młoda aktorka szturmem wkroczyła do świata mediów, a teraz może już odcinać kupony od sławy. Choć wielu na jej miejscu osiadłoby na laurach, to Julka wciąż nieustannie bardzo intensywnie pracuje. Gra w filmach, nagrywa piosenki, a także rozwija swoje dwie firmy. Gdy tylko znajdzie chwilę na odpoczynek, ucieka z Polski i wylatuje do ciepłych krajów. Tam, gdzie nikt jej nie zna, czuje się swobodnie.

Pochwaliła się zdjęciem z wakacji

Wieniawa kilka tygodni temu wraz ze swoim chłopakiem Nikodemem Rozbickim była na wakacjach na Zanzibarze. Zasłużony urlop poświęciła na złapanie oddechu od codzienności, dobrą zabawę i zwiedzanie. Całą podróż relacjonowała na Instagramie i pokazywała w jak niezwykle rajskich okolicznościach przyrody wypoczywa.

Od kiedy wróciła do Polski, tęskni za tropikalnymi upałami. W kraju pogoda nie dopisuje, słońca jest jak na lekarstwo, a zamiast zrzucać z siebie ubrania, trzeba zakładać ciepłe kurtki. Julia postanowiła przywołać wiosenną aurę, więc pochwaliła się w sieci zdjęciem z wakacji. I choć mogłoby się wydawać, że na Instagramie pokazała już wszystko z wypadu na Zanzibar, to okazuje się, iż ma jeszcze kilka asów w rękawie.

Wieniawa pokazała fotografię, na której beztrosko wyleguje się na piaszczystej plaży. Zalotnie patrzy w obiektyw aparatu, a fani mogą podziwiać jej zgrabną sylwetkę. Wielu internautom na widok młodej gwiazdy zabrakło tchu w piersiach.

Koleżanka Wieniawy, Karolina Gilon, skomentowała jej zdjęcie z wakacji. "To się nazywa sexy, a nie wulgarne zdjęcie ! Piękne" - napisała. Inni fani Julki również prawią jej komplementy: "Julia, wyglądasz ślicznie", "Piękna!", "Ale piękne ciało", "Bardzo kobieco", "Petarda, przepiękna sylwetka" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta