Trwa ładowanie...

Wnuczka Kowalewskiego skacze z radości. "Celebruję tę wygraną!"

Sacha Kowalewski była mocno związana ze swoim dziadkiem, zmarłym niedawno wybitnym aktorem. Mimo że dzieliła ich bariera językowa, inspirowali się nawzajem. Sacha – tak jak dziadek – chce grać. I właśnie pochwaliła się, że idzie na studia aktorskie.

Share
Krzysztof Kowalewski z wnuczką
Krzysztof Kowalewski z wnuczkąŹródło: Instagram
d2oihqj

"Otrzymałam naprawdę ekscytujące wieści… Dostałam się do programu magisterskiego z aktorstwa w Royal Central School of Speech and Drama w Londynie. Dawałam z siebie wszystko, byłam przerażona przesłuchaniami, ogromnie zwątpiłam w siebie, ale udało mi się wytrwać. Zawsze czułam, że jestem swoim największym wrogiem, ale dzisiaj świętuję WIELKĄ WYGRANĄ dla samej SIEBIE" – napisała na Instagramie szczęśliwa Sacha.

Sacha Kowalewski – dziadek byłby dumny

Radosna nowina przyszła niewiele ponad miesiąc po śmierci Krzysztofa Kowalewskiego. Tak dziewczyna żegnała go na Instagramie:

d2oihqj

"Mój dziadek dzisiaj zmarł. Bardzo się cieszę, że go poznałam i zobaczyłam podobieństwa między nami. Mój dziadek i ja nie mówiliśmy tym samym językiem, ale zawsze mogłam zrozumieć, jaki był zabawny. Był aktorem tak jak ja, wiem, że mam to we krwi dzięki niemu. Kiedy ostatnio byłam w Polsce, oglądałam go w sztuce, stał sam na scenie przez 3 minuty, próbując wymyślić, jak dostać się do KRZESŁA. Prosta komedia, a cała publiczność ryczała ze śmiechu łącznie ze mną. I właśnie tak go zapamiętam - jako dziadka, aktora, komika".

Dziś odbywa się pogrzeb artysty. Wiadomo, że ojcu Sachy w przyjeździe do Polski miał pomagać nasz rząd. Czy przyleciał tu z nią - nie wiadomo.

Wiktor Kowalewski jest owocem związku aktora z kubańską tancerką Vivian Rodriguez. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Kiedy kobieta wyjechała do Paryża i zaczęła układać sobie życie za granicą, para zdecydowała o rozwodzie. Jak wspominał Kowalewski w jednym z wywiadów, nie sprawdził się w roli ojca, w tamtym czasie. Przez jakiś czas nie utrzymywał nawet relacji z synem, który od lat 80. przebywał za granicą. Wszystko się jednak zmieniło i na nowo odbudował kontakt.

#Wszechmocne. Spełnione i niezależne. Nowa akcja WP Kobieta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2oihqj

Podziel się opinią

Share
d2oihqj
d2oihqj