GwiazdyWojciechowska tuli ciążowy brzuch i prosi o trzymanie kciuków. "Mamy to!"

Wojciechowska tuli ciążowy brzuch i prosi o trzymanie kciuków. "Mamy to!"

Najnowsze zdjęcie Wojciechowskiej wzbudziło zainteresowanie
Najnowsze zdjęcie Wojciechowskiej wzbudziło zainteresowanie
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
02.09.2022 14:17

Martyna Wojciechowska wzbudziła zainteresowanie najnowszym zdjęciem, które zamieściła w swoich mediach społecznościowych. Podróżniczka obejmuje na nim ciążowy brzuszek i informuje o kolejnej inicjatywie, w którą się zaangażowała.

Niedawno media obiegła informacja o tym, że w jesiennej ramówce TVN zabraknie kultowego programu z Martyną Wojciechowską "Kobieta na krańcu świata". Nowe odcinki od 13 lat pojawiały się właśnie jesienią, tym razem jednak będzie inaczej.

Stacja przekazała, że była to decyzja Wojciechowskiej, a jej pozycja w stacji pozostaje niezachwiana. "Podobnie jak widzowie czekamy na jej powrót - poinformowało biuro prasowe stacji. Do sprawy odniosła się sama prezenterka, potwierdzając informacje zawarte w oświadczeniu TVN.

"Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji" - napisała Wojciechowska na Instagramie.

"Produkcja programu to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu" - dodała.

Martyna Wojciechowska dodała wymowne zdjęcie

Najnowsze zdjęcie Wojciechowskiej, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie natychmiast wzbudziło zainteresowanie. Podróżniczka pozuje na nim przytulając ciążowy brzuszek młodej kobiety. We wpisie pod zdjęciem postanowiła podzielić się z fanami ważną informacją o włączeniu się w nowy, duży projekt.

"Razem z Fundacją po DRUGIE rozpoczynamy budowę domu dla nastoletnich mam i ich dzieci na warszawskim Ursynowie. Projekt został już oficjalnie zaakceptowany (nareszcie!) i możemy ruszyć z działaniami. Młode mamy i maluchy czekają!" - napisała Wojciechowska, poruszając przy okazji bardzo ważną społecznie kwestię.

"Istnieją w Polsce domy dla samotnych matek, ale wciąż brakuje miejsc dla nastoletnich usamodzielniających się mam i ich pociech. Realia pokazują, że jest to niezwykle potrzebna inicjatywa, aby młode mamy nie były rozdzielane ze swoimi dziećmi (co często się zdarza, bo dziewczyna poniżej 18 roku nie ma pełni praw rodzicielskich). Chcemy, żeby otrzymały też wsparcie w dorastaniu do najtrudniejszej roli w życiu, czyli bycia matką. Głęboko wierzymy, że będzie to wyjątkowe miejsce, bezpieczny dom, przystań i szansa na lepsze życie" - przekazała.

Poprosiła także fanów o to, by trzymali kciuki.

Lawina pozytywnych komentarzy

Pod zdjęciem niemal natychmiast pojawiło się wiele bardzo pozytywnych komentarzy, zarówno pod adresem Wojciechowskiej, jak i samej inicjatywy, w którą się zaangażowała.

"Fantastyczna wiadomość, "Świetna inicjatywa, trzymam kciuki! Bardzo potrzebne miejsce, oby w przyszłości powstawało takich więcej", "Tyle piękna i miłości na jednym zdjęciu", "Martyna wiesz, że jesteś kobieta złoto" - pisali obserwatorzy.

Martyna Wojciechowska wielokrotnie pokazywała, że los potrzebujących nie jest jej obojętny. Dziennikarka nie boi się także głośno wypowiadać swojego zdania na ważne społecznie tematy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.