Zawsze wrzuca butelkę pod łóżko hotelowe. Rada stewardesy robi furorę

Zawsze wrzuca butelkę pod łóżko hotelowe. Rada stewardesy robi furorę

Po co wrzucać butelkę pod łóżko?
Po co wrzucać butelkę pod łóżko?
Źródło zdjęć: © TikTok | @esthersturrus
oprac. KPL
08.02.2024 14:51, aktualizacja: 07.03.2024 09:56

Esther pracuje w holenderskich liniach lotniczych jako stewardesa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się przydatną wiedzą dotyczącą latania oraz pobytu w hotelach. Jakiś czas temu opublikowała materiał, który wywołał ogromne zdziwienie wśród internautów.

Podróżujesz po świecie i zatrzymujesz się w hotelach? W takim razie koniecznie musisz obejrzeć tiktoka zamieszczonego w sieci przez Esther. Stewardesa bardzo często nocuje w hotelach ze względu na charakter swojej pracy. Jej zdaniem pierwszą rzeczą, jaką powinno się zrobić po wejściu do pokoju, jest wrzucenie butelki pod łóżko. Nauczona doświadczeniem kobieta tłumaczy, dlaczego ta czynność jest tak ważna.

Będziesz nocować w hotelu? Zrób tuż po wejściu do pokoju

Stewardesa postanowiła podzielić się na TikToku podróżniczym trikiem, który może uratować nas przed nieproszonymi hotelowymi gośćmi. Wystarczy, że wrzucimy pod łóżko butelkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co ma butelka do lokatorów na gapę? Wrzucenie przedmiotu pod łóżko pomoże nam sprawdzić, bez schylania się i zaglądania, czy nikt nie ukrył się pod meblem, na którym spędzimy noc.

Z Esther zgadza się inna stewardesa - Nassim, która podzieliła się z użytkownikami tiktoka pewną historią. Okazuje się, że jeden z członków załogi samolotu zastał kiedyś nieproszonego gościa we własnym hotelowym pokoju.

"Został zaatakowany, więc od tej pory za każdym razem, gdy wchodzę do pokoju, stawiam walizkę w taki sposób, aby drzwi pozostały otwarte. Następnie wchodzę do środka i sprawdzam wszystko - łazienkę, pod łóżkiem, w szafach, pod stołem i za zasłonami, aby upewnić się, że nikogo tam nie ma - wspomniała Nassim, udzielając komentarza dla Express.co.uk.

Urlop w hotelu? O tym warto pamiętać

W tym samym nagraniu stewardesa Esther napomknęła też o kilku innych przydatnych podróżniczych trikach. TikTokerka dodała, że warto wykorzystać papierowy kubek w funkcji stojaka na szczoteczki - wystarczy odwrócić przedmiot dnem do góry i przebić je, aby szczoteczka pozostała w jednym miejscu.

Lubicie mieć wyprasowane ubrania, a w pokoju nie ma żelazka? Żaden problem! Sukienkę czy spodnie powieście na wieszaku w łazience i popsikajcie je dezodorantem tuż przed kąpielą; para wodna zrobi swoje.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta