Trwa ładowanie...
d1q4ylr

Wszyscy "byli" Kate Middleton. To prawdziwe szychy

Kate Middleton zanim na dobre związała się z księciem Williamem, spotykała się z wpływowymi mężczyznami. Mimo upływu lat, wciąż budzą zainteresowanie mediów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate ma na swoim koncie kilka związków
Księżna Kate ma na swoim koncie kilka związków (East News)
d1q4ylr

Miłosne podboje członków rodziny królewskiej to temat często podejmowany przez kolorową prasę. Ostatnio przyjrzano się życiu uczuciowemu księżnej Kate. I choć dziś nikt nie wyobraża sobie jej z kimś innym niż z księciem Williamem, to ma ona na swoim koncie kilka relacji. Mniej lub bardziej poważnych.

Pierwszą miłością Middleton był Willem Marx, którego poznała na studiach w Marlborough College. Jak wspominają znajomi z tamtych czasów, parę łączyło silne uczucie, a dzisiaj wyjątkowa przyjaźń. Dowód? Willem został zaproszony na ślub Kate. 8 lat później mężczyzna robi karierę jako dziennikarz polityczny stacji CNBC. W życiu prywatnym też mu się układa – w 2013 r. ożenił się z Johanną Botta, włoską prezenterką telewizyjną. Mają syna.

Drugi poważny związek Middleton trwał prawie rok. Przyszłą księżną rozkochał w sobie student ostatniego roku prawa, Rupert Finch. Mężczyzna pochodzi z lubianego przez królową hrabstwa Norfolk i obecnie jest mężem Lady Natashy Rufus Isaacs. Nosząca tytuł markizy Reading zatrudnia hinduskie szwaczki będące ofiarami gwałtu. Dzięki niej nie muszą martwić się o swoją przyszłość. Prywatnie państwo Finch przyjaźnią się z księżniczkami Eugenią i Beatrice. W 2018 r. gościli na ślubie tej pierwszej.

Getty Images

Dziennikarze przypominają też, że Kate przez chwilę chodziła na randki z brytyjskim milionerem i arystokratą, Henrym Hopnerem. Zainteresował się nią, gdy książę William na chwilę zniknął z jej życia.

Mat. prasowe

Ta znajomość szybko się jednak skończyła – cztery spotkania wystarczyły przyszłej księżnej, by stwierdzić, że to Windsor jest tym jedynym. Ropner wkrótce poznał inną i co ciekawe, wziął ślub szybciej, niż jego "była" się zaręczyła. Razem z żoną prowadzi teraz agroturystykę dla bogaczy.

d1q4ylr

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1q4ylr

Podziel się opinią

Share

d1q4ylr

d1q4ylr