Blisko ludziWybory prezydenckie 2020. Wanda Traczyk-Stawska apeluje: "Stańmy wszyscy do głosowania"

Wybory prezydenckie 2020. Wanda Traczyk-Stawska apeluje: "Stańmy wszyscy do głosowania"

Warszawa, 26.06.2020.  Plac Zamkowy, wiec poparcia dla Rafala Trzaskowskiego. Wanda Traczyk-Stawska
Warszawa, 26.06.2020. Plac Zamkowy, wiec poparcia dla Rafala Trzaskowskiego. Wanda Traczyk-Stawska
Dominika Czerniszewska

06.07.2020 09:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wanda Traczyk-Stawska, uczestniczka Powstania Warszawskiego prosi Polaków, aby zagłosowali 12 lipca w II turze wyborów. 93-latka wspiera kandydata opozycji Rafała Trzaskowskiego.

II tura wyborów prezydenckich 2020 zbliża się wielkimi krokami. Na YouTube pojawił się poruszający apel Wandy Traczyk-Stawskiej.

'My, powstańcy, odchodzimy. Być może widzicie nas tutaj ostatni raz. Więc wysłuchajcie naszego głosu. Żądamy szacunku dla każdego obywatela naszego kraju. Bez względu na jego poglądy, na jego wyznanie, na jego seksualną potrzebę. My chcemy żyć w kraju, gdzie wszyscy siebie nawzajem szanują. I potrzebujemy, żebyście zapamiętali, jaką cenę płaci się za utratę wolności. Nie możemy się kłócić" - nawołuje uczestniczka Powstania Warszawskiego.

Wanda Traczyk-Stawska zachęca Polaków do głosowania

Wanda Traczyk-Stawska, która w wyborach prezydenckich wspiera Rafała Trzaskowskiego, zwróciła się do Polaków, by wzięli udział w wyborach. – Ja bardzo was proszę. Stańmy wszyscy do głosowania. Szanujmy konstytucję naszą. Tym krajem musi rządzić człowiek, który potrafi rozumieć każdego obywatela i uszanować go – podsumowuje.

Pani Wanda. Wybory 2020. Głosujemy 12 lipca!

W spocie wykorzystano archiwalne zdjęcia z Powstania Warszawskiego. "Pani Wanda. Wybory 2020. Głosujemy 12 lipca!" stworzyli Zuza Głowacka, Anna Jędrzejewska, Karolina Gołębiewska i Cezary Skubiszewski.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1461)