Trwa ładowanie...

Wybory prezydenckie 2020. Wanda Traczyk-Stawska apeluje: "Stańmy wszyscy do głosowania"

Wanda Traczyk-Stawska, uczestniczka Powstania Warszawskiego prosi Polaków, aby zagłosowali 12 lipca w II turze wyborów. 93-latka wspiera kandydata opozycji Rafała Trzaskowskiego.

Share
Warszawa, 26.06.2020.  Plac Zamkowy, wiec poparcia dla Rafala Trzaskowskiego. Wanda Traczyk-Stawska
Warszawa, 26.06.2020. Plac Zamkowy, wiec poparcia dla Rafala Trzaskowskiego. Wanda Traczyk-StawskaŹródło: Andrzej Hulimka / Forum, fot: RM, Andrzej Hulimka / Forum
d4b5byj

II tura wyborów prezydenckich 2020 zbliża się wielkimi krokami. Na YouTube pojawił się poruszający apel Wandy Traczyk-Stawskiej.

'My, powstańcy, odchodzimy. Być może widzicie nas tutaj ostatni raz. Więc wysłuchajcie naszego głosu. Żądamy szacunku dla każdego obywatela naszego kraju. Bez względu na jego poglądy, na jego wyznanie, na jego seksualną potrzebę. My chcemy żyć w kraju, gdzie wszyscy siebie nawzajem szanują. I potrzebujemy, żebyście zapamiętali, jaką cenę płaci się za utratę wolności. Nie możemy się kłócić" - nawołuje uczestniczka Powstania Warszawskiego.

Wanda Traczyk-Stawska zachęca Polaków do głosowania

Wanda Traczyk-Stawska, która w wyborach prezydenckich wspiera Rafała Trzaskowskiego, zwróciła się do Polaków, by wzięli udział w wyborach. – Ja bardzo was proszę. Stańmy wszyscy do głosowania. Szanujmy konstytucję naszą. Tym krajem musi rządzić człowiek, który potrafi rozumieć każdego obywatela i uszanować go – podsumowuje.

Pani Wanda. Wybory 2020. Głosujemy 12 lipca!

W spocie wykorzystano archiwalne zdjęcia z Powstania Warszawskiego. "Pani Wanda. Wybory 2020. Głosujemy 12 lipca!" stworzyli Zuza Głowacka, Anna Jędrzejewska, Karolina Gołębiewska i Cezary Skubiszewski.

Koronawirus a wybory prezydenckie. Prof. Simon o bezpiecznym głosowaniu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4b5byj

Podziel się opinią

Share
d4b5byj
d4b5byj