ycipk-1a40v3

Wygraj udział w profesjonalnej metamorfozie!

Masz ochotę na zmianę wizerunku? Potrzebujesz rady eksperta? Nie wiesz, jak pielęgnować skórę? Razem z marką Dermika szukamy pań, które mają ochotę na spektakularną metamorfozę!
Podziel się
Wygraj udział w profesjonalnej metamorfozie!
(123RF.COM)
ycipk-1a40v3

*Kogo szukamy? *
W Konkursie zostanie wyłonionych 5 nagrodzonych Zgłoszeń Konkursowych, po jednym Uczestniku z każdego przedziału wiekowego (35-40; 41-45; 46-50; 51-55; 56-60).

Jak się zgłosić?
Należy wysłać zgłoszenie z tytułem "Metamorfoza" na maila metamorfozadermiki@grupawp.pl dwie fotografie: portret oraz sylwetkę. Podać dokładne wymiary bioder, talii, biustu, wzrost, wagę, podać wiek. Odpowiedzieć na pytanie:
Co chciałabyś w sobie najbardziej zmienić i dlaczego?

*Jak będzie wyglądać metamorfoza? *
Wybrane panie spotkają się z kosmetologiem marki Dermika oraz będą poddane zabiegowi Beauty Express. Na czym on polega? To innowacyjna metoda zainspirowana najnowszymi badaniami dotyczącymi zmarszczek. Składniki systemu nośników Dronexpress zniwelują zmarszczki i wygładzą skórę, a neuroaktywny kompleks peptydowy Neurosmooth ograniczy powstawanie kolejnych na poziomie komórkowym. Efekt końcowy? Nawilżenie i poprawa napięcia skóry, wygładzenie skóry przez zniwelowanie linii i zmarszczek, odświeżenie cery i nadanie jej promiennego wyglądu.

ycipk-1a40v3

Metamorfozę zakończy dobranie fryzury, odpowiedniego makijażu oraz ubrań pod okiem stylistyki. Na pamiątkę zrobiona zostanie także sesja zdjęciowa.

Kiedy należy się zgłosić?
Konkurs rozpoczyna się w dniu 3 sierpnia 2017 r., a kończy się dnia 10 sierpnia 2017 r. o godzinie 23:59:59.

Ekspert pielęgnacji skóry
Dermika to marka, która u podstaw swojej działalności obrała za cel stworzenie gamy nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie kosmetyków, które pozwolą kobietom wyrażać swoje naturalne piękno każdego dnia. Na bieżąco śledzi potrzeby użytkowniczek oraz najświeższe trendy. Opracowując technologie kosmetyków, sięga po badania i zaawansowane rozwiązania. Marka dba również o kompleksową pielęgnację kosmetykami tworzonymi specjalnie na potrzeby profesjonalnych zabiegów gabinetowych. Od lat w kompleksowy sposób dba o urodę i wizerunek Polek.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

ycipk-1a40v3

Partnerem artykułu jest Dermika

Polub WP Kobieta

ycipk-1a40v3

ycipk-1a40v3
ycipk-1a40v3