GwiazdyWysoki kucyk w stylu Ariany Grande. Wypróbuj błyskawiczną fryzurę podkreślającą urodę

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande. Wypróbuj błyskawiczną fryzurę podkreślającą urodę

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande nie jest skomplikowany, ale efektowny.
Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande nie jest skomplikowany, ale efektowny.

30.07.2020 13:28, aktual.: 01.03.2022 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W prostocie siła, co wielokrotnie udowadnia wysoki kucyk w stylu Ariany Grande. Wokalistka bardzo często pojawia się w tej fryzurze, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Doskonale sprawdzi się praktycznie u każdej kobiety marzącej o podkreśleniu rysów twarzy. Jak widzisz, gwiazdorska fryzura wcale nie musi być skomplikowana.

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande jest bardzo efektowny, choć naprawdę zajmuje niewiele czasu. To sposób na piękny i dziewczęcy wygląd niezależnie od okoliczności. Można postawić na wygładzoną wersję, jak i na dodanie dwóch zwiewnych pasm z przodu. Poniżej znajdziesz podpowiedź dotyczącą fryzury w stylu Ariany Grande.

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande – jak go wykonać?

Pewnie patrząc na wokalistkę w takiej fryzurze nie możesz oprzeć się wrażeniu, że wysoki kucyk w stylu Ariany Grande jest trudny do wykonania. Jak się okazuje, wystarczy, że dokładnie rozczeszesz pasma i zbierzesz włosy na samym czubku głowy. Pamiętaj, że kucyk w stylu gwiazdy powinny przylegać do skóry – kosmyki mocno zwiąż gumką, aby zapewnić sobie całodzienny komfort. Włosy u góry lekko natapiruj, dzięki czemu zwiększysz objętość pasm. Modny wysoki kucyk w stylu Ariany Grande jest gotowy. Fryzura eksponuje oczy i kości policzkowe, więc możesz ją wykorzystać na co dzień i od święta.

Wysoki kucyk w stylu Ariany Grande – co z cienkimi włosami?

Nie ma przeszkód, aby stworzyć wysoki kucyk w stylu Ariany Grande z cienkich włosów. Wystarczy wykorzystać jeden banalny patent. Stwórz dwa kucyki – jeden na czubku, a drugi poniżej. Nad gumką z pierwszego kucyka wykonaj otwór, a następnie przeciągnij włosy od dołu do góry. Dzięki temu pasma się podniosą, a na koniec oba kucyki opleć pasmem włosów, które zabezpieczysz wsuwką.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)