UrodaSchoolgirl ponytail. Jak zrobić uroczy dziewczęcy kucyk? Ten trend podbija sieć

Schoolgirl ponytail. Jak zrobić uroczy dziewczęcy kucyk? Ten trend podbija sieć

Schoolgirl ponytail jest banalnym, ale modnym upięciem tego sezonu.
Schoolgirl ponytail jest banalnym, ale modnym upięciem tego sezonu.

02.07.2020 11:56, aktual.: 01.03.2022 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Coraz częściej w trendach fryzjerskich powraca jak echo schoolgirl ponytail. Ta urocza i zarazem prosta fryzura przywodzi na myśl powrót lat 90. minionego wieku, kiedy dziewczęta szybko upinały włosy do szkoły. Schoolgirl ponytail to propozycja dla każdej kobiety, która lubi przywoływać wspomnienia z pamiętnych czasów podstawówki.

Schoolgirl ponytail pasuje do każdej kobiety i dziewczyny. Wystarczy tak naprawdę kilka minut, aby wyczarować na głowie ciągle modne uczesanie. Jeżeli nie masz czasu na skomplikowane upięcia albo po prostu lubisz prostotę i elegancję – postaw na uwielbianą wersję schoolgirl ponytail. Ta fryzura nie jest przeznaczona wyłącznie dla uczennic, przekonaj się o tym sama.

Schoolgirl ponytail – jak wygląda?

Schoolgirl ponytail to nic innego jak klasyczny koński ogon, który kojarzy się z pierwszymi latami szkoły podstawowej. Jeśli w dzieciństwie miałaś związywane włosy w ten sposób, to doskonale wiesz, na czym polega fenomen. W schoolgirl ponytail chodzi przede wszystkim o zachowanie kontrolowanej niedbałości na głowie – włosy powinny być spięte z tyłu od niechcenia, natomiast luźne kosmyki okalają twarz. Dobrym rozwiązaniem jest także podpięcie kosmyków przy pomocy dużych plastikowych spinek, czyli kwintesencji lat 90. XX wieku. Schoolgirl ponytail pięknie zaprezentuje się w całej okazałości, jeśli zepniesz pasma gumką typu scrunchie lub jedwabną apaszką.

Schoolgirl ponytail – idealna fryzura na lato

Tak naprawdę wariantów schoolgirl ponytail znajdziesz bez liku. Możesz postawić na wysokie uczesanie końskiego ogona, ale równie dobrze wypadnie wersja luźniejsza, związana nieco nad karkiem. Ciekawym pomysłem na modną fryzurę na lato jest połączenie schoolgirl ponytail z innymi uczesaniami. Często spotkasz się z łączeniem kucyka z warkoczem – najczęściej w formie dobieranej. Nie zawsze również wykorzystuje się do spięcia szerokich gumek, bo czasem wystarczy lekko natapirować włosy i owinąć cienkie pasemko wokół kucyka. Wypróbuj schoolgirl ponytail właśnie teraz, bo z tej jednej klasycznej fryzury jesteś w stanie każdego dnia stworzyć zupełnie coś nowego.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)