Blisko ludziWzruszający moment w telewizji na żywo. Mieszkanka Lwowa dziękuje Polakom

Wzruszający moment w telewizji na żywo. Mieszkanka Lwowa dziękuje Polakom

Wzruszający moment w telewizji na żywo. Lwowianka dziękuje Polakom
Wzruszający moment w telewizji na żywo. Lwowianka dziękuje Polakom
Źródło zdjęć: © Twitter.com | Polsat News

28.02.2022 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas relacji ze Lwowa dla Polsat News, do dziennikarza podeszła Ukrainka, aby podziękować mieszkańcom naszego kraju za niesioną pomoc. Obie strony nie kryły wzruszenia.

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Pomoc dla heroicznie walczących obywateli kraju, który został bezprawnie zaatakowany przez wojska wysłane przez Władimira Putina, spływa z całego świata. Ukraińcy nie kryją, ile dla nich znaczy fakt, że Polacy nie zostawili swojego sąsiada w potrzebie. Do chwytającej za serce sytuacji doszło we Lwowie. Tak na widok polskiego dziennikarza zareagowała mieszkanka jednego z ukraińskich miast.

Lwiowianka ze złami w oczach dziękuje Polakom za pomoc

To, co się dzieje od ostatnich kilku dni na Ukrainie pokazuje niezwykłość tego narodu, który za wszelką cenę walczy o swoją niepodległość. W tym momencie niesamowicie ważny jest każdy rodzaj wsparcia. Zorganizowanie się Polaków pokazuje, że jako naród potrafimy szybko podjąć się ważnej inicjatywy i wyciągnąć pomocną dłoń. Gesty Polaków, a w tym zorganizowanie transportu przez granicę, dostarczanie żywności, leków oraz innych potrzebnych artykułów, czy wreszcie oferty przyjęcia uchodźców z kraju, gdzie toczy się wojna, jest podziwiane na całym świecie. Do niezwykle wzruszającego momentu doszło podczas relacji dziennikarza, który nadawał na żywo dla programu Polsat News.

W pewnym momencie podeszła do reportera kobieta, która łamiącym się głosem podziękowała Polakom za wsparcie.

- Dziękuję. Dziękujemy wam bardzo. Jeżeli nie macie gdzie przenocować, zapraszam do siebie - powiedziała, przytulając dziennikarza.

Reporter w tym momencie sam miał problem, aby opanować emocje. W takiej sytuacji wzruszenie zupełnie nie dziwi. Wysłannik Polsat News podziękował Lwowiance i zapewnił, że ekipa ma już miejsca w jednej z piwnic.

Cały świat zwraca się ku Ukrainie. Na Rosję nakładane są kolejne sankcje

Brak możliwości przelotu dla rosyjskich samolotów nad poszczególnymi państwami, dotkliwe sankcje i pomoc Ukraińcom, zarówno ta humanitarna, jak i zbrojeniowa. Coraz więcej państw z Europy i całego świata dołącza do tego, by jak najszybciej osłabić Władimira Putina i doprowadzić do wycofania rosyjskich wojsk z terenów Ukrainy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także