Blisko ludziZakazała matce i siostrze wstępu na swój ślub. Wpływ miała rodzina narzeczonego

Zakazała matce i siostrze wstępu na swój ślub. Wpływ miała rodzina narzeczonego

Panna Młoda wstydziła się swojej rodziny?
Panna Młoda wstydziła się swojej rodziny?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

25.01.2022 16:23, aktual.: 28.01.2022 10:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na jednej z internetowych platform pojawiła się historia kobiety, która dostała zakaz wstępu na ślub własnej córki. Wszystko przez jeden dosadny komentarz. Ten sam los podzieliła młodsza siostra przyszłej panny młodej. Jak się okazuje, duży wpływ na tę decyzję miała rodzina, w którą chce się wżenić.

Choć ślub ma być najpiękniejszym dniem w życiu pary młodej i wyjątkowym przeżyciem dla ich rodzin, to często jednak staje się powodem do kłótni między jej członkami. W ekstremalnych przypadkach dochodzi do wycofania zaproszenia lub, z drugiej strony, odmowy przyjścia. Taka sytuacja przydarzyła się pewnej internautce, która postanowiła wyjawić jej szczegóły na internetowej platformie Reddit. 

Nie zaprosiła siostry na ślub, bo nie pochwala jej stylu życia

Wszystko zaczęło się od tego, że jej starsza córka zakazała młodszej wstępu na swój ślub. Podjęła taką decyzję głównie dlatego, że nie aprobuje hipisowskiego stylu życia jej siostry, a także nie akceptuje jej najnowszego partnera. 

"Moja najstarsza córka jest heteroseksualna, wychodzi za mąż i prowadzi tradycyjne życie. Kładzie duży nacisk na zbliżający się ślub. Moja młodsza córka jest jej zupełnym przeciwieństwem. I teraz moja starsza córka cofnęła młodszej zaproszenie na swój ślub. Wszystko dlatego, że ta młodsza uciekła ze swoim chłopakiem. Facet jest od niej około 10 lat starszy. Do tego rozwiedziony, z dwójką dzieci" – wyjaśniła kobieta. 

W sporze swój udział mieli rodzice pana młodego

Uroczystość weselna miała być bardzo wystawna i kobieta sądzi, że przede wszystkim siostra hipiska nie pasowała do tej wizji. Jak się okazało, wpływ na tę decyzję miała również opinia członków rodziny pana młodego, który, warto wspomnieć, pochodzi z zamożnego domu. Przyszli teściowie powiedzieli narzeczonej swojego syna, że jej siostra nie podziela wartości, jakie reprezentuje rodzina , w którą chce się wżenić. Jednak to nie był koniec tej historii. 

Następnie matka przyszłej panny młodej również się jej naraziła. "Powiedziałam starszej córce, że musi dorosnąć, a nie oczekiwać, że wszyscy będą żyć według jej wysokich standardów. Stwierdziłam też, że musi przestać być zazdrosna o swoją siostrę, bo równie dobrze mogłaby zmienić swoją suknię ślubną na zieloną. Teraz zakazała mi wstępu na swój ślub. Mój mąż też się nie wybiera teraz, gdy ja i jego druga córka nie jesteśmy zaproszone" – napisała kobieta. Wynika z tego, że panna młoda pozbawiła się obecności najbliższych podczas własnego ślubu i wesela. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także