Blisko ludziCzartoryska świętuje 8. rocznicę ślubu. Wcześniej była z Adamcyzkiem

Czartoryska świętuje 8. rocznicę ślubu. Wcześniej była z Adamcyzkiem

Anna Czartoryska
Anna Czartoryska
Źródło zdjęć: © ONS

01.04.2021 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki mają powody do świętowania - właśnie obchodzą kolejną rocznicę małżeństwa. Jednak zanim piękna aktorka i milioner postanowili wziąć ślub, na ich miłosnej drodze pojawiło się także sporo innych osób. Jednym z byłych partnerów Czartoryskiej jest m.in. Piotr Adamczyk.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki są po prostu bajkową parą. Poznali się na wielkim balu na zamku w Nowym Wiśniczu, który wyprawiali księżna Dominika Kulczyk-Lubomirska oraz książę Jan Lubomirski-Lanckoroński z okazji 10. rocznicy ślubu.

Pocieszenie po Adamczyku

Początkowo zakochani ukrywali swój związek. Być może między innymi dlatego, że Anna była świeżo po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem i obawiała się, że jej nowy związek zacznie być nazywany "związkiem pocieszenia". Zwłaszcza że w tamtym czasie było bardzo głośno o ślubie Adamczyka z Katarzyną Gwizdałą.

Mimo wszystko piękna aktorka bynajmniej nie wspomina swojego związku z Adamczykiem negatywnie i nie czuje się w żaden sposób "upokorzona".

- Nie powiem, żebym czuła się jakoś specjalnie upokorzona, że znajduje się w galeriach pt. "Kobiety Piotra Adamczyka”. To była szczera relacja, która nie wyszła, ale nie widzę powodu, dla którego miałabym się czuć upokorzona. Uważam, że te galerie są małostkowe i głupie, ale są gdzieś jakieś plotki, które ludzi interesują. W przyszłym tygodniu będzie interesowało ich coś innego. Nowej parze życzę niezmiennie jak najlepiej, tak jak i każdej kolejnej - wyznała pod koniec 2013 roku w rozmowie z "Galą".

Teraz jednak już od kilku lat Anna Czartoryska jest szczęśliwa u boku Michała Niemczyckiego. Nie pozostaje nic innego jak życzyć małżonkom jeszcze więcej szczęścia i miłości!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także