Blisko ludziZmieniła uczesanie. W tym kolorze Małgorzata Kożuchowska wygląda uroczo

Zmieniła uczesanie. W tym kolorze Małgorzata Kożuchowska wygląda uroczo

Wspólny projekt Małgorzaty Kożuchowskiej i Ilony Łepkowskiej
Wspólny projekt Małgorzaty Kożuchowskiej i Ilony Łepkowskiej
Źródło zdjęć: © AKPA

20.08.2021 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie blond a rudy, nie gładkie włosy, a loczki, tak wygląda obecnie Małgorzata Kożuchowska. Skąd pomysł na taką zmianę? Fani aktorki nie kryją zdziwienia.

Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest podziwiana za swój wysublimowany styl. Zawsze wygląda elegancko i z klasą. Efektowne stroje gwiazdy znakomicie się prezentują na jej nienagannej figurze, co niejednokrotnie udowodniła. Teraz aktorka postawiła na zupełnie nowy styl, a szyku jej kreacji dodaje nowa fryzura. Metamorfoza to efekt pracy specjalistów. Aktorka przygotowuje się do nowej roli.

Małgorzata Kożuchowska uwielbia eksperymentować z wizerunkiem

Jako aktorka Kożuchowska ceni sobie możliwość wcielania się w różne role. Zarówno w teatrze, jak i w filmie ma możliwość eksperymentowania z fryzurą oraz przymierzania mnóstwa kreacji. Aktorka znana jest szerokiej publiczności z roli Hanki Mostowiak w telenoweli "M jak miłość" oraz Natalii Boskiej w serialu "Rodzinka.pl", zagrała też w kinowych hitach. W 1997 r. Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w jednej z kultowych już komedii Juliusza Machulskiego, "Kiler", a następnie w równie udanej kontynuacji, "Kiler-ów 2-óch".

Teraz Kożuchowska przygotowuje się do roli w filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Historia opowiadać będzie o początkach polskiego kapitalizmu, błyskawicznych biznesach i spektakularnych sukcesach.

Styl z okresu PRL

W filmie nie zabraknie szczegółów i detali charakterystycznych dla okresu PRL. Małgorzata Kożuchowska właśnie opublikowała zdjęcie w sukience, która wygląda tak, jakby pochodziła z babcinej szafy.

Małgorzata Kożuchowska ma też specyficzne uczesanie, jej włosy są rude i zakręcone, nieco dłuższe niż nosi na co dzień, upięte spinką.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także