GwiazdyZofia Zborowska nie wytrzymała. Nie kryjąc oburzenia, odpowiedziała ciekawskiej internautce

Zofia Zborowska nie wytrzymała. Nie kryjąc oburzenia, odpowiedziała ciekawskiej internautce

Zofia Zborowska została wytrącona z równowagi (AKPA)
Zofia Zborowska została wytrącona z równowagi (AKPA)
16.01.2022 13:55

Zofia Zborowska jest oburzona jednym z pytań, jakie otrzymała od ciekawskiej internautki. "Uderzyło mnie ono tak mocno, że nie mogę na nie nie odpowiedzieć" - podsumowała w relacji na Instagramie.

Zofia Zborowska uwielbia dzielić się w sieci swoją drogą do samoakceptacji oraz doświadczeniem macierzyństwa. 29 lipca 2021 r. aktorka została mamą Nadziei. Dziewczynka jest owocem miłości artystki i siatkarza Andrzeja Wrony.

Instagram Zofii Zborowskiej

Małżeństwo jest jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Zakochani zgodnie podkreślają, że w ich życiu wartością nadrzędną jest rodzina. Aktorka chętnie dzieli się na Instagramie wskazówkami dotyczącymi wychowania córeczki oraz codziennymi trudami związanymi nie tylko z macierzyństwem, ale także szeroko pojętą kobiecością.

Często organizuje tzw. Q&A, w których odpowiada na liczne pytania internautów. Jedno z nich szczególnie przykuło uwagę Zborowskiej. "Młoda jest grzecznym dzieckiem? Ma momenty, że płacze bez powodu?" - napisała ciekawska fanka gwiazdy.

Oburzenie Zofii Zborowskiej

Aktorka nie zdołała ukryć swojego oburzenia w związku z formą pytania, jakie jej zadano. Artystka nie zgadza się na wychowanie dziecka bez wnikliwego przyjrzeniu się jego potrzebom. Co więcej, nie akceptuje pytań o tzw. "grzeczne" dziecko. Według niej, jest to bardzo krzywdzące stwierdzenie, które zawiera w sobie pewną próbę kontroli młodej istoty.

"No dobra… to nie jest pytanie na temat sentymentu, ale uderzyło mnie ono tak mocno, że nie mogę na nie nie odpowiedzieć… (...) Primo: dziecko nigdy nie płacze bez powodu, koniec kropka. Secundo: grzeczne? Tzn. jakie? Posłuszne? Nie ma takiego słowa w moim słowniku, zwłaszcza do córki. Nadzieja albo ze mną współpracuje albo nie – Zofia Zborowska podsumowowała w szczerej i dosadnej odpowiedzi na Instagramie.

Relacja Zofii Zborowskiej (Instagram)
Relacja Zofii Zborowskiej (Instagram)

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także