Trwa ładowanie...

Związki zawodowe pomagają Lindsay Lohan

Hollywoodzkie związki zawodowe sprawdzają warunki panujące na planie najnowszej produkcji z udziałem Lindsay Lohan, "Liz & Dick".

Share
Związki zawodowe pomagają Lindsay Lohan
Źródło: AP
d3hbxlv

Hollywoodzkie związki zawodowe sprawdzają warunki panujące na planie najnowszej produkcji z udziałem Lindsay Lohan, "Liz & Dick". Reprezentanci Screen Actors Guild-American Federation of Television and Radio Artists odwiedzili plan po tym, jak Lohan napisała na swoim profilu na portalu Twitter, iż jej ostatnie przemęczenie jest efektem długich godzin zdjęciowych.

- Rozmawialiśmy z przedstawicielami firmy produkcyjnej - powiedział rzecznik federacji. - Są oni w pełni świadomi obowiązków wynikających z kontraktów. Dopilnujemy, aby zapłacono wszystkie kary - tam, gdzie się one należą.

d3hbxlv

Produkcji przyglądają się także inne hollywoodzkie związki. Ponoć skarżyła się nie tylko Lohan.

Przypomnijmy, iż w miniony piątek gwiazda została znaleziona nieprzytomna w apartamencie hotelu Ritz-Carlton. Wezwano pogotowie. Lekarze stwierdzili u niej wyczerpanie i odwodnienie, ale nie uznali, że potrzebna jest hospitalizacja. Rzecznik prasowy aktorki, Steve Honig, powiedział też, że to spóźniona reakcja organizmu na wypadek samochodowy, w którym jego klientka brała udział.

Przypomnijmy, iż w filmie telewizyjnym "Liz & Dick" Lohan wciela się w postać Elizabeth Taylor.

Na zdjęciu: Lindsay Lohan i grający w "Liz & Dick" i Richarda Burtona Grant Bowler.

(Megafon.pl/ma)

d3hbxlv

Podziel się opinią

Share
d3hbxlv
d3hbxlv