Zaapelowała do kobiet. "Nie dajcie sobie wmówić"

Zaapelowała do kobiet. "Nie dajcie sobie wmówić"

Katarzyna Tusk apeluje do kobiet na Instagramie
Katarzyna Tusk apeluje do kobiet na Instagramie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
19.04.2024 10:15, aktualizacja: 19.04.2024 12:01

Katarzyna Tusk regularnie dodaje posty na Instagramie, co jest częścią jej pracy. Rzadko jednak decyduje się na mocno prywatne wpisy. Tym razem zrobiła wyjątek. W kilku zdaniach poruszyła istotny temat.

Katarzyna Tusk od lat jest aktywna w sieci. Blog lifestylowy "Make life easier", którego jest współautorką, okazał się prawdziwym sukcesem. Instagram influencerki śledzi już prawie 460 tys. osób. Córka premiera bardzo jednak pilnuje swojej prywatności i dokładnie wybiera tematy, którymi dzieli się w sieci. Ostatnio na InstaStories Katarzyny pojawił się ważny wpis, w którym blogerka bezpośrednio zwróciła się do swoich obserwatorek. Padły ważne słowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Dziewczyny, nie przejmujcie się drobiazgami"

Okazało się, że Katarzyna Tusk poczuła przypływ natchnienia po wizycie u lekarza. Celebrytka wróciła z corocznych rutynowych badań. Kontrola sprawiła, że poczuła, ile ma szczęścia, dzięki temu, że jest zdrowa.

"Wracasz do domu prosto na mini aferkę o wybór piżamki i myślisz sobie, że masz wszystko. Dziewczyny, nie przejmujcie się w życiu drobiazgami. Badajcie się regularnie. Doceniajcie słodko-gorzki smak zwykłej codzienności. Nie dajcie sobie wmówić, tu na Instagramie, że czyjeś życie jest piękniejsze/fajniejsze/ciekawsze, bo to tylko kradnie wasz czas i energię na to, aby być tu i teraz, cieszyć się chwilą" - wspomniała blogerka.

Życie na świeczniku

Katarzyna Tusk jest obecna w sieci od kilkunastu lat. Działanie w internecie, a także fakt, że jest córką premiera Polski, z pewnością nie są najprostszą kombinacją, gdy w grę chodzi prywatność. Influencerka nauczyła się jednak funkcjonować w takim świecie. Uważnie dobiera treści i stosunkowo rzadko odsłania się z prywatnymi informacjami. Kiedy jednak w grę wchodzą ważne tematy, takie jak dbanie o zdrowie, nie boi się zabrać głosu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta