Trwa ładowanie...

Życie ich nie oszczędzało. Dlatego przyjaciele zadbali, by ich ślub był idealny!

Idealny ślub to nie lada wydatek, dlatego nie wszystkie zakochane pary mogą pozwolić sobie na spełnienie swoich marzeń. Do tej grupy klasyfikowali się Aldona i Tomek, którzy w sobotę stanęli na ślubnym kobiercu. Ich historia nie rozpoczęła się optymistycznie. Za to jej zakończenie jest jak z bajki!

Życie ich nie oszczędzało. Dlatego przyjaciele zadbali, by ich ślub był idealny!Źródło: Facebook.com
d1zf4g5
d1zf4g5

Aldona i Tomek są parą od 14 lat. Mimo tego, że większość tego czasu byli bezdomni i przeżyli wiele ciężkich momentów, nie tracili wiary. Ich uczucie rozkwitało, a oni trwali przy sobie każdego dnia. I tak postanowili się pobrać. To było ich marzenie, o którego realizację wyjątkowo się bali.

Jeszcze kilka dni przed ceremonią, zakochani byli przekonani, że czeka ich skromny ślub. Wszystko z powodu braku funduszy na ślub jak z bajki. Rzeczywistość jednak wyjątkowo ich zaskoczyła. A wszystko dzięki grupie wspaniałych osób.

W sobotę, 22 lipca, para przybyła do kościoła w przepięknych strojach, panna młoda otrzymała również biżuterię przygotowaną dla niej specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Kosmetyczka i fryzjer sprawili, że Aldona wyglądała jak księżniczka. Kościół został pięknie udekorowany, gościom przygrywał profesjonalny zespół, a fotograf utrwalił wszystkie wspomnienia.

d1zf4g5

Czy para miała wesele? Miała nawet dwa! Najpierw zakochani i ich goście zasiedli do eleganckiej kolacji w restauracji w Ostrowie Tumskim, zaś później bawili się na weselu w Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka, która brała czynny udział w organizacji wydarzenia.

To wszystko nie udałoby się, gdyby nie wsparcie przyjaciół Aldony i Tomka. Szczególny wkład w przygotowanie ich ślubu marzeń miała pani Anna Michalak z Caritasu oraz Fundacja Pro Publico, która podzieliła się ze światem zdjęciami ze ślubu pary.

Lista zasłużonych jest jednak znacznie dłuższa. Dzięki nim Aldona i Tomasz mogli w pełni cieszyć się najważniejszym dniem swojego życia. Uśmiechy na ich twarzach i łzy wzruszenia pokazały, jak bardzo doceniają pomoc swoich przyjaciół.

d1zf4g5

Najważniejsze jednak, że para jest w sobie zakochana bez pamięci i teraz rozpoczyna długie, szczęśliwe życie we dwoje. Nowożeńcom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że na świecie są jeszcze tak wspaniali ludzie.

Leo Messi wziął ślub:

d1zf4g5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zf4g5