Trwa ładowanie...
d3yqjve

Agnieszka Dygant o swoim związku. Dostała propozycję, która może wiele zmienić

Niewielu spodziewało się, że powstanie kolejna część kultowej komedii romantycznej "Listy do M.". Agnieszka Dygant również była w dużym szoku, gdy dostała scenariusz do kolejnej odsłony produkcji. Aktorka martwi się, że praca na planie odbije się na jej związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Dygant była zaskoczona kolejną częścią "Listów do M."
Agnieszka Dygant była zaskoczona kolejną częścią "Listów do M." (ONS.pl)
d3yqjve

Agnieszka Dygant niedawno świętowała dzień zakochanych na swój sposób. W mediach społecznościowych wspominała wszystkie swoje serialowe miłości. Wśród nich pojawił się Piotr Adamczyk, który od lat jest jej "mężem". Aktorka nie spodziewała się, że znów będzie miała okazję zagrać u jego boku.

Kolejna rola dla Agnieszki Dygant będzie wyzwaniem

Kiedy dostała scenariusz, była bardzo zaskoczona. "Nie spodziewałam się, że to będzie taka saga. W kolejnej odsłonie nadal jestem ze Szczepanem, choć jesteśmy rozwiedzeni" - zdradza aktorka.

d3yqjve

Kolejna produkcja może odbić się na jej związku. Agnieszka Dygant jest mamą i często powtarzała, że przez swoją aktywność zawodową jest rozdarta pomiędzy rolami. W tym wszystkim aktorka musi znaleźć jeszcze czas na swój związek.

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka tworzą świetny duet. Para poznała się na planie jednego z seriali. Oboje są bardzo kreatywni i żywiołowi, stąd częste spięcia w pracy. Każde z nich lubi mieć swoje zdanie i własną wizję na postać.

Bliska osoba z ich otoczenia powiedziała, że kolejna produkcja będzie dla nich wyzwaniem. "Oboje muszą się starać, bo w innym razie odbije się to na ich związku. Mówią, że teraz trenują przed wspólną przygodą, którą będzie prowadzenie firmy" – donosi "Życie na gorąco".

d3yqjve

W Holandii walczą o prawa "sexworkerów". Polskie prostytutki z tego kpią

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3yqjve

Podziel się opinią

Share

d3yqjve

d3yqjve