GwiazdyAgnieszka Kaczorowska w nowej sesji. Towarzyszyła jej córka Emilia

Agnieszka Kaczorowska w nowej sesji. Towarzyszyła jej córka Emilia

Agnieszka Kaczorowska chwali się kolejnymi zdjęciami z sesji.
Agnieszka Kaczorowska chwali się kolejnymi zdjęciami z sesji.
Źródło zdjęć: © AKPA
14.03.2021 12:42

Aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska dosyć długo ukrywała swoją drugą ciążę. Zanim oficjalnie ogłosiła nowinę, sprytnie ukrywała krągłości i nie odpowiadała na zaczepne komentarze fanów. Teraz już nie kryje się ze swoim stanem i coraz częściej o nim opowiada. Niedawno Kaczorowska opublikowała efekt sesji zdjęciowej, która zachwyciła fanów.

W ostatnim czasie Agnieszka Kaczorowska coraz śmielej zdradzała swoje doświadczenia dotyczące drugiej ciąży. Opowiedziała o męczących dolegliwościach, ale jednocześnie zaznaczyła, że zawsze może liczyć na swojego męża Macieja Pelę, który przejął niektóre obowiązki.

Kaczorowska w ciążowej sesji

Niedawno Kaczorowska razem z mężem i córką wybrała się na zagraniczne wakacje. Regularnie zamieszczała w sieci zdjęcia z rajskiego urlopu, nie zapominając o pięknych kadrach na tle zachwycającego krajobrazu. Obecnie cała rodzina jest już w kraju i przygotowuje się na przyjście nowego członka rodziny.

Kilka dni temu tancerka pojawiła się jako członkini jury w konkursie Miss Polonia, gdzie od razu zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów. Wszystko z powodu eleganckiej czerwonej sukni, która doskonale podkreśliła ciążowy brzuszek Kaczorowskiej. Tym samy po raz kolejny udowodniła, że ciąża nie jest dla niej przeszkodą do aktywnego życia i wypełniania zawodowych obowiązków.

Przyszedł czas na obowiązkową sesję ciążową, którą Kaczorowska niezwłocznie pochwaliła się na Instagramie. Co jakiś czas tancerka dorzuca nowe ujęcia, ale szczególnie jedno z nich zachwyciło fanów. Chodzi o zdjęcie, na którym do ciężarnej mamy przytula się mała Emilka. Kaczorowska postanowiła podkreślić urokliwość każdej fotografii, na której pojawia się jej córka:

"Gdy córa wbija na sesje i kradnie Ci show… Ach Kocham nad życie to Cudo Nasze! A gdy zasypiając daje mi setki całusów w każdą część twarzy, to czuje się oblana miłością… I takiej pełnej miłości niedzieli Wam życzymy!".

Internauci nie pozostali obojętni ani na piękne zdjęcia, ani na przekaz od tancerki: "Dzięki Niej ta sesja stała się niezwykła, przepełniona miłością i naturalną radością", "Cudowne rodzinne i niezapomniane ujęcie. Sama słodycz", "Nie ma nic piękniejszego od miłości dziecka. Najlepsze co może w życiu spotkać człowieka to dziecko", "Mały wielki człowiek. Rośnie jak na drożdżach".