Blisko ludziAnja Rubik jest dumna z rodziców. Są już razem 37 lat, ona nie miała takiego szczęścia

Anja Rubik jest dumna z rodziców. Są już razem 37 lat, ona nie miała takiego szczęścia

Anja Rubik jest dumna z rodziców. Są już razem 37 lat, ona nie miała takiego szczęścia
Źródło zdjęć: © Getty Images
11.12.2019 11:34, aktualizacja: 11.12.2019 21:44

Anja Rubik pokazała swoim fanom zdjęcia rodziców. Powód był bardzo ważny - 37. rocznica ich ślubu. Trzeba przyznać, że na fotografiach wyglądają na bardzo zakochanych. Niejedna z nas, łącznie z Anją, mogłaby im pozazdrościć tak długiego stażu.

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się w 2015 roku po czterech latach małżeństwa. "To było ogromnie smutne, że jednak nie możemy razem funkcjonować i chcemy zupełnie różnych rzeczy. Poznaliśmy się, kiedy byliśmy bardzo młodzi i w pewnym momencie po prostu zaczęliśmy się rozwijać w innych kierunkach" - tak mówiła modelka o rozstaniu. Jej rodzice mieli więcej szczęścia.

Anja Rubik - rodzice

"37 lat razem! Kocham was!" - napisała Rubik pod galerią zdjęć swoich rodziców, którą udostępniła na Instagramie. Znalazło się tam m.in. ślubne zdjęcie i takie, które pokazuje, jak wyglądają jej rodzice teraz. Inne gwiazdy i fani Rubik gratulowali im tak długiego stażu. "Wspaniali! Ukłony!" - napisała Maja Ostaszewska.

Obserwatorzy modelki nie tylko byli pod wrażeniem tego, że jej rodzice są już tyle razem, ale też tego, jak dobrze wyglądają latach. "Cudowni rodzice. Z wiekiem coraz piękniejsi" - skomentowała fanka modelki. "Jest pani podobna do taty" - zauważyła inna. "Mama jeszcze piękniejsza teraz! A tata jakie ciacho!" - dodała kolejna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta