Blisko ludziAnna Czartoryska-Niemczycka pokazała, jak świętowali rocznicę ślub. "Zachowujemy dystans"

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała, jak świętowali rocznicę ślub. "Zachowujemy dystans"

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała, jak świętowali rocznicę ślub. "Zachowujemy dystans"
Źródło zdjęć: © ONS
02.04.2020 11:29, aktualizacja: 02.04.2020 20:30

Nie ma co ukrywać, że nie jest to najlepszy czas na świętowanie. Jednak Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej nawet pandemia nie powstrzymała przed celebrowaniem tak wyjątkowego dnia. Para nie zapomniała oczywiście o środkach bezpieczeństwa.

1 kwietnia to wyjątkowa data dla aktorki. To tego dnia 7 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu i wraz ze swoim ukochanym ślubowali sobie miłość w zdrowiu i chorobie.

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki świętowali rocznicę ślubu

Ze względu na panującą pandemię i nowe przepisy ministerstwa zdrowia para nie mogła pozwolić sobie na huczne świętowanie. Nie mogli jednak odmówić sobie romantycznego spaceru. Oczywiście pamiętając o zachowaniu środków bezpieczeństwa i nowych obostrzeniach.

"W dniu 7. rocznicy ślubu mąż sprawdza, czy zachowujemy należyty dystans. Na dobre i na złe, do tańca i do różańca, na co dzień i w kwarantannie - tylko z tobą" – napisała w opisie pod fotografią.

Obserwatorów celebrytki bardzo rozbawił post, ale również wzruszył. W komentarzach posypały się życzenia. "Bardzo właściwie! Wolnoć Tomku w swoim domku, a na ulicy porządek musi być. Gratulacje, kochani", "Dalej narzeczeństwa w małżeństwie. Miło was podziwiać", "Gratulacje, Aniu. No i brawa za obywatelską postawę" – pisali.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl